Mała Luna wreszcie doczekała się rodzeństwa i trzeba przyznać, że nowy członek rodziny jest nie mniej uroczy, niż jego starsza siostra! 32-letnia modelka Chrissy Teigen i artysta John Legend przed kilkoma dniami powitali na świecie synka, który właśnie zaliczył swój debiut na Instagramie! Zdjęcie maluszka bije rekordy popularności - w ciągu jednego dnia zebrało prawie 3 i pół miliona lajków, a szczere gratulacje i słowa wzruszenia świeżo upieczonym rodzicom złożyło ponad 50 tysięcy followersów.

ZOBACZ TAKŻE: Snapchat znów w tarapatach. Chrissy Teigen rezygnuje z używania apki >>>

Ja ma na imię syn Chrissy Teigen i Johna Legend

Miles Theodore Stephens, bo tak nazywa się synek Chrissy Johna, to część większego planu – gwiazdorska para nie kryje swoich apetytów na dalsze powięszkanie rodziny, dlatego można się domyślić, że gdy urocza parka czyli Luna i mały Theodor trochę podrośnie, a Chrissy wróci do pełni sił i formy, dołączy do nich mała gromadka rodzeństwa.

Póki co jednak rodzina jest mocno skupiona na tu i teraz -zarówno rodzice, jak i ich córeczka nie posiadają się z radości z powodu pojawienia się na świecie chłopca. Z doniesień Chrissy zamieszczonych na Twitterze jasno wynika, że fizycznie jest w dużo lepszej formie, niż po pierwszym porodzie.

Oboje dzieci modelki i Johna Legenda przyszło na świat dzięki in vitro. Miles Theodore urodził się kilka tygodni przed terminem, wiec jest bardzo malutki, ale zgodnie ze słowami mamy bardzo przypomina siostrę z tego okresu i ma taki sam nosek. Nam zdaje się, że do złudzenia przypomina swojego tatę! Chrissy, John, gratulacje!

ZOBACZ TAKŻE: Miranda Kerr urodziła! Znamy płeć i imię dziecka >>>