Marzy nam się, by spędzić tam noc. Obejrzałybyśmy wszystkie części „Kevina...”, skakałybyśmy po łóżku (ćś...) i zajadałybyśmy się pizzą (albo pierniczkami). W końcu wydaje się być do tego stworzony. W Hotelu Bristol, położonym w samym sercu Warszawy, bo tuż przy Krakowskim Przedmieściu, otwarto właśnie pierwszy w Polsce świąteczny apartament. Bristol Christmas Suite, bo taką otrzymał nazwę, można rezerwować od 8 listopada do 15 stycznia. Nie tylko, chcąc poczuć prawdziwą magię świąt, ale także na potrzeby kameralnych spotkań czy sesji zdjęciowych. O wystrój wnętrza zadbali eksperci marki Westwing, których luksusowy hotel zaprosił do współpracy nad projektem. Efekt? Boże Narodzenie w stylu glamour! 

Jak wygląda świąteczny apartament w Hotelu Bristol, Bristol Christmas Suite by Westwing? 

Marki Westwing nie trzeba nikomu przedstawiać. Platformę sprzedażową z najlepszym designem znają chyba wszyscy. Nie dziwi więc, że to właśnie ekspertów marki zaproszono do współpracy przy urządzaniu apartamentu świątecznego. We wnętrzach dominuje więc  biel, przełamana modnymi ostatnio odcieniami ziemi: beżowym oraz kremowym. Nie brak w nim akcentów glamour, a także typowo świątecznych dekoracji w odcieniach zieleni, czerwieni i złota. Przytulności apartamentowi nadają srebrne poduszki, ręcznie tkane pledy, a także choinki i ozdoby choinkowe: girlandy, wieńce i figurki dziadków do orzechów. Jest jednak nie tylko bardzo nastrojowo, ale i elegancko. Jak na luksusowy Hotel Bristol przystało. 

„Świąteczny apartament w Hotelu Bristol to wyjątkowy projekt, który nie tylko podąża za najważniejszymi trendami w dekoracji wnętrz na okres bożonarodzeniowy, ale również podkreśla historyczny sznyt i wytworność hotelowego stylu, z którym od lat kojarzony jest Hotel Bristol” – mówi Marta Suchodolska, dyrektorka kreatywna Westwing Polska.

„To propozycja dla gości poszukujących unikalnej świątecznej przestrzeni na kameralne spotkania i pobyty” – dodaje Magdalena Liwosz, marketing managerka warszawskiego Hotelu Bristol. A my coraz bardziej mamy ochotę otulić sie w hotelowej pościeli, obejrzeć nie tylko ulubione filmy, ale i posiedzieć przy kominku, po prostu poczuć magię świąt. Kto dołącza?