Maskara Telescopic Lift: piękne rzęsy na wyciągnięcie ręki

Piękne rzęsy to marzenie niejednej kobiety. Chcemy, by były długie, ciemne, lekko uniesione i podkręcone. Marki kosmetyczne dwoją się i troją, by sprostać wymaganiom kobiet na całym świecie. Tym razem L’Oréal Paris przedstawia absolutną nowość - maskarę Telescopic Lift, która zaskakuje niesamowitym efektem, rewolucyjną szczoteczką i popularnością wśród światowych i polskich influencerów

Materiały prasowe

Maskara, o której jest głośno

Wszystko zaczęło się od filmu na Tik Toku, który zamieściła jedna z amerykańskich inluencerek - Mikayla Nogueira (około 14,4 milionów obserwujących). Gwiazda i makijażysta testowała najnowszą maskarę od L’Oréal. Fani influencerki oraz eksperci w dziedzinie makijażu szybko wytknęli jej błąd. Co więcej, na kanwie wpadki Mikayla’y, w sieci pojawiły się kolejne, zdecydowanie bardziej rzetelne testy. Wykonali je między innymi światowej sławy makijażysta Jeffrey Star oraz youtuberka Alissa Ashley, pokazując że maskara rzeczywiście daje spektakularne efekty.

@muapolina Ta maskara to Telescopic Lift od @L’Oréal Paris. U mnie się sprawdziła, jest świetna!! 😭❤️ Testowałyście? #LorealParis #makeup #LorealTelescopicLift #TelescopicLiftMascara #wspolpracaplatna ♬ dźwięk oryginalny - MuaPolina

Telescopic Lift Mascara od L’Oréal - najważniejsze właściwości

Wydłuża rzęsy aż o 5 mm, unosi, dodaje objętości bez sklejania i osypywania. To wszystko za sprawą innowacyjnej teleskopowej szczoteczki z technologią podwójnych haczyków, które precyzyjnie chwytają i unoszą rzęsy.

Szczoteczka z jednej strony jest zupełnie płaska. Z drugiej ma krótkie włosie, a po bokach sylikonowe grzebyki. Dodatkowo formuła maskary zawiera ceramidy, które dodają sprężystości. Warto też zwrócić uwagę, że kosmetyk powstał we współpracy z okulistami, dzięki czemu Telescopic Lift jest odpowiednia dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe.

Materiały prasowe

Telescopic Lift Mascara - jak używać?

W tym przypadku technika szczotkowania rzęs ma ogromne znaczenie. Aby maskara zapewniła najlepsze efekty, warto postępować zgodnie z tymi 3 krokami, o których wspomina na swoim Instagramie Aga Wilk - oficjalna makijażystka L’Oréal Paris.

Maskara Telescopic rozdziela i wydłuża rzęsy oraz podkreśla nasadę rzęs, przez co ich linia wydaje się być zagęszczona - mówi Aga Wilk.

Jak zatem używać Telescopic Lift?

1. Nałóż pierwszą warstwę maskary za pomocą szczoteczki z najkrótszymi włoskami. Efekt? Rzęsy będą perfekcyjnie zagęszczone.

2. Za pomocą bocznych sylikonowych grzebyków wyczesz i rozdziel rzęsy. Rzęsty będą doskonale wydłużone.

3. Płaską stroną szczoteczki dodatkowo delikatnie unieś rzęsty.

Materiały prasowe


Wpadka Mikayli Nogueiry sprawiła, że o Telescopic Lift zrobiło się bardzo głośno. Wygląda na to, że tym razem jednak w parze z popularnością kosmetyku idzie jego jakość. My nie możemy już doczekać się, kiedy same przetestujemy tę maskarę.