Zastanawiacie się, jaki serial warto obejrzeć teraz na Netflix? Jeżeli zazwyczaj sugerujecie się tym, co aktualnie znajduje się w TOP 10 najchętniej oglądanych produkcji, jest spora szansa, że skusicie się na Co kryją jej oczy (Behind Her Eyes). To 6-odcinkowa seria oparta na bestsellerowej powieści o tym tytule autorstwa Sarah Pinorough z 2017 roku. Showrunnerem ekranizacji jest Steve Lightfoot, twórca m.in. Narcos czy Hannibala, a za kamerą stanął Erik Richter (Instynkt Wilka – Mord w Bergen).

„Co kryją jej oczy” – o czym jest serial Netflixa i komu może się spodobać?

Co kryją jej oczy to historia, która może spodobać się fanom opowieści rodem z Dziewczyny z pociągu Pauli Hawkins czy Zaginionej dziewczyny Gillian Flynn – obie te powieści również doczekały się filmowych wersji. Produkcja Netflixa opowiada o miłosnym trójkącie Louise – samotnej matki, która nawiązuje romans z Davidem i jednocześnie zaprzyjaźnia się z jego żoną Adele. Im bardziej Louise angażuje się w relację z nowopoznanym mężczyzną, tym bardziej orientuje się, że małżeństwo Davida i Adele funkcjonuje na dość dziwnych zasadach. Kobieta nie spodziewa się, jak tragiczny finał może mieć jej kontakt z tą tajemniczą dwójką.

Choć fabuła zapowiada się intrygująco, sam początek tej historii, czyli pierwsze kilkanaście minut premierowego odcinka mogą przyprawiać was o zażenowanie i mocno zniechęcić do kontynuowania seansu. Co ciekawe, zażartował z tego sam Netflix. Ale jeśli przetrwacie niekoniecznie łatwy wstęp produkcji oraz lubicie thrillery psychologiczne z wątkiem miłosnym, serial Co kryją jej oczy powinien was usatysfakcjonować.

Czy ktoś jeszcze tak wyglądał podczas oglądania ostatnich 20 minut serialu Co kryją jej oczy?

Opublikowany przez Netflix Niedziela, 21 lutego 2021

„Co kryją jej oczy”– obsada. Kto gra główne role?

Główne role w serialu Co kryją jej oczy grają nazwiska, które możecie kojarzyć z innych serialowych produkcji. Adele zagrała Eve Hewson, prywatnie córka lidera U2 Bono, znana m.in. z seriali The Knick (2015) i Wszystko, co lśni, przy którym pracowała w tym samym czasie, co przy Co kryją jej oczy. Jej serialowego męża Davida gra Tom Bateman – ma on na koncie takie seriale, jak Demony da Vinci (2014), Jekyl i Hide (2015), Targowisko próżności (2018) czy Beecham House (2019). Zagrał również w filmach Hi-Lo Joe (2015), Morderstwo w Orient Expressie (2017), Babskie wakacje (2017), a już niebawem zobaczymy go w Śmierci na Nilu. Louise z Co kryją jej oczy to natomiast Simona Brown, grająca wcześniej w serialach Korzenie (2016), Nocy recepcjonista (2016), Mała doboszka (2018) czy Kiss Me First (2018). Oprócz nich w obsadzie znaleźli się także Robert Aramayo, Georgie Glen czy Tyler Howitt.

„Co kryją jej oczy” 2. sezon – powstanie?

Ci, których już wciągnął serial Co kryją jej oczy dopytują, czy planowany jest 2. sezon produkcji Netflixa. Sama platforma póki co milczy w tym temacie, a tego typu decyzje podejmowane są zazwyczaj na podstawie pierwszych dni oglądalności i popularności danej produkcji. Obraz Co kryją jej oczy został ciepło przyjęty nie tylko w Polsce, więc szanse na dalszy ciąg tej historii są spore.