H&M Summer: międzynarodowa kampania o każdej z nas, dla każdej z nas

Przyznaj... Ile razy zdarzyło ci się odrzucić pomysł na wymarzoną stylizację, ponieważ obawiałaś się nieprzychylnych spojrzeń przypadkowych osób? Ile razy krótkie szorty wylądowały na dnie szafy, bo nie byłaś gotowa na ewentualne komentarze? Ile razy zrezygnowałaś z plażowania i wymarzonego bikini, ponieważ prezentowało się na tobie inaczej niż na modelce? Ile razy próbowałaś usilnie zakryć rzekome „defekty", które w gruncie rzeczy tylko czynią cię wyjątkową?

Materiały prasowe

Praktycznie każda z nas przynajmniej kilka razy w życiu zdecydowała, że nie założy czegoś, ponieważ wygląda w tym „za grubo". Tylko... co właściwie oznacza to, przywoływane tak często, „za grubo"? I kto stwierdził, że NORMA to rozmiar S, idealnie gładkie ciało, brak jakichkolwiek znamion/blizn/rozstępów? Jak to możliwe, że przez tyle lat jedyną akceptowalną sylwetką była ta z wycięciem w talii niczym u lalki Barbie?

H&M po raz kolejny przypomina, że sylwetka i to, jak wyglądamy w żaden sposób nas nie definiuje. Naszą kobiecość definiuje to, kim jesteśmy – charakter i pewność siebie. Te 2 elementy sprawią, będziemy nie do zatrzymania! Najnowsza kampania marki pokazuje, że piękno nie ma ani rozmiaru, ani jednej definicji, a także że powinnyśmy czuć się swobodnie bez żadnych ograniczeń... również latem, kiedy bardziej niż zwykle odsłaniamy swoje ciało. Ze wszystkimi jego idealnymi "nieidealnościami". 

Stroje kąpielowe H&M nie bez powodu są wyraziste, kolorowe i pełne blasku. Dodają nie tylko pewności siebie, ale też poprawiają nastrój! Do wyboru masz kostiumy jednoczęściowe i dwuczęściowe. Możesz je regulować oraz wiązać na wiele sposobów – tak, abyś czuła się komfortowo. Co ci w duszy gra: wielobarwny, malarski nadruk, ultrakobiecy fiolet, delikatna zieleń, seksowny, ciemnoczekoladowy brąz, a może czysta i elegancka biel? Możesz też swobodnie łączyć ze sobą kilka elementów i, po prostu, bawić się modą!

Materiały prasowe

H&M Summer: zrównoważona moda

Co istotne, te stroje kąpielowe zostały wykonane z bardziej ekologicznych materiałów, takich jak: poliester z recyklingu, poliamid z recyklingu i elastan z recyklingu. Jest to zgodne z założeniem marki H&M, aby do 2030 roku używać tylko 100% bardziej zrównoważonych i pochodzących z recyklingu materiałów

Zobacz także:

  • Poliester z recyklingu w tej kolekcji pochodzi z resztek odpadów z produkcji oraz z recyklingu odpadów z tworzyw sztucznych (takich jak butelki PET).
  • Poliamid z recyklingu pozyskano m.in. ze starych sieci rybackich i dywanów. Marka H&M wykorzystuje również pozostałości po produkcji, co jest świetnym sposobem na oszczędzanie zasobów naturalnych i ograniczanie ilości odpadów, które trafiłyby na wysypiska. 
  • Elastan z recyklingu jest wytwarzany z odpadów przedkonsumenckich, które powstały na różnych etapach produkcji pierwotnej przędzy elastanowej.

Materiały prasowe

H&M Summer: wyjątkowa sesja zdjęciowa pod hasłem siostrzeństwa i kobiecości

Sesja zdjęciowa dla marki H&M odbyła się z udziałem 5 influencerek. Wśród zaproszonych do projektu dziewczyn znalazły się: Justyna Lis, Ogi Ugonoh, Mishon, Red Lipstick Monster i Marianna Gierszewska. Dziewczyny odpowiedziały nam na pytania dotyczące m.in. współpracy kobiet, wzajemnego wspierania się, własnej definicji piękna i czucia się dobrze we własnym ciele. 

Jakich odpowiedzi udzieliły dziewczyny? Łapcie ogromną dawkę motywacji, inspiracji i... pewności siebie. Oto filmik będący pięknym podsumowaniem tej sesji.

Poniżej znajdziecie efekty sesji zdjęciowej H&M Summer, które powstały podczas tego magicznego dnia:

Sesja zdjęciowe H&M Summer

Sesja zdjęciowe H&M Summer

Sesja zdjęciowe H&M Summer

Plan na wakacje? Plażujemy bez wyrzutów sumienia, cienia wstydu czy skrępowania! A to wszystko w klimacie siostrzeństwa i wzajemnego wspierania się. Bo siła tkwi w nas, dziewczyny! Łączmy się zatem, wspierajmy i solidaryzujmy. Gwarantujemy, że świat będzie wówczas znacznie piękniejszy, a my – szczęśliwsze.

Sesja zdjęciowe H&M Summer

Sesja zdjęciowe H&M Summer

Sesja zdjęciowa H&M Summer

Cała kampania H&M Summer to, poza wspaniałymi projektami strojów kąpielowych, także ważna, przedurlopowa przypominajka. Jesteś piękna z tymi wszystkimi niedoskonałościami, na które (prawdopodobnie zbyt) często zwracasz uwagę. Jesteś piękna, mając rozmiar XXS. Jesteś piękna w rozmiarze XXL. Jesteś piękna, kiedy nosisz rozmiar M. Jesteś piękna (i wyjątkowa) dokładnie taka, jaka jesteś.

Kolekcja dostępna jest sklepach stacjonarnych H&M i na hm.com.

Sesja zdjęciowa H&M Summer