W ubiegłym tygodniu pisałyśmy, że premiera nowego filmu o Jamesie Bondzie została przesunięta na koniec 2020 roku. Powodem takiej decyzji ma być obecna sytuacja w światowym przemyśle filmowym. Jednak według nieoficjalnych informacji, film zostanie zaprezentowany kilka miesięcy później ze względu na epidemię koronawirusa. Organizatorzy imprez masowych coraz częściej decydują się na ich odwołanie lub przesunięcie o kilka miesięcy. Dziś rano okazało się, że w gronie tych wydarzeń znalazł się festiwal Coachella 2020.

Wszystkie imprezy masowe w Polsce zostały odwołane z powodu koronawirusa. Taką decyzję podjął zespół zarządzania kryzysowego na czele z Mateuszem Morawieckim >>>

Coachella 2020 odwołana z powodu koronawirusa!

Jak podaje Daily Mail, tegoroczny festiwal Coachella został przełożony na październik 2020. Organizatorzy jednego z największych wydarzeń muzycznych na świecie zdecydowali się na taki krok ze względu na epidemię koronawirusa. Okazuje się, że w dolinie Coachella stwierdzono trzy nowe przypadki zarażenia wirusem COVID-19. Chorzy zostali już odizolowani. Co ciekawe, na organizatorów Coachella Valley Music and Arts Festival wpłynęli festiwalowicze i mieszkańcy tamtego regionu, którzy podpisali internetową petycję o przełożenie wydarzenia. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie odbędzie się Coachella 2020. Ale na pewno będziemy was informować na bieżąco!