Cole Sprouse i Lili Reinhart byli jedną z ulubionych par show-biznesu. Para poznała się ponad 4 lata temu na planie serialu młodzieżowego „Riverdale”, w którym wcielają się w główne role. Ich bohaterowie – Betty i Jughead – zakochali się w sobie, a uczucie przeniosło się również poza kamery. Na początku Cole i Lili ukrywali to, że są razem, chociaż paparazzi wielokrotnie przyłapali ich na wspólnych wakacjach oraz randkach, na których nie szczędzili sobie czułości. Ujawnili się dopiero po roku związku i po raz pierwszy oficjalnie jako para pojawili się na Met Gali w 2018 roku. Od tamtej pory chętnie publikowali wspólne zdjęcia na Instagramie, ale wciąż powściągliwie wypowiadali się na temat swojego uczucia w mediach, chroniąc w miarę możliwości swoją prywatność. Pierwsze spekulacje o rozstaniu aktorskiej pary pojawiły się w zeszłym roku, ale Cole i Lili szybko zdementowali te plotki, pojawiając się nawet na pierwszej wspólnej okładce „W Magazine”. Na początku pandemii zagraniczne media rozpisywały się o tym, że aktor ma romans z modelką i córką Cindy Crawford, Kaią Gerber, z którą rzekomo spędzał kwarantannę. Okazało się to nieprawdą, ale niestety chwilę później dowiedzieliśmy się, że Cole Sprouse i Lili Reinhart rozstali się po 3 latach związku – nie z powodu romansu, ale z innych przyczyn

Lili Reinhart i Cole Sprouse znów się rozstali! Tym razem na dobre? >>>

Dylan Sprouse, brat bliźniak Cole’a, powiedział w wywiadzie, że aktor „Riverdale” dochodzi do siebie po rozstaniu i ma jego pełne wsparcie (bracia codziennie rozmawiają ze sobą na FaceTime). Wyznał również, że Cole i KJ Apa spędzają wspólnie kwarantannę w Los Angeles i świetnie bawią się w swoim towarzystwie. Natomiast Lili Reinhart zdobyła się na szczere wyznanie – zaledwie 3 tygodnie po tym, jak informacje o rozstaniu z aktorem trafiły do mediów. Napisała na swoim Instagram Stories „Mogę nazwać siebie dumną biseksualną kobietą”, czym zaskoczyła wielu fanów. Aktorka dokonała coming out’u z okazji Miesiąca Dumy, który właśnie trwa i który wspiera walkę o równe prawa mniejszości seksualnych. Wiele osób natychmiast zaczęło zastanawiać się nad tym, czy orientacja Lili była przyczyną rozpadu związku z Cole Sprousem.

Cole Sprouse nie wiedział, że Lili Reinhart jest biseksualna? 

Zarówno Lili Reinhart, jak i Cole Sprouse milczą na temat swojego rozstania, ale w sieci oczywiście nie brakuje domysłów i teorii fanów. Wiele osób zastanawia się, czy aktor wiedział wcześniej o orientacji swojej dziewczyny. A może dowiedział się o tym niedawno i miał jej za złe, że trzymała to przed nim w tajemnicy? To tylko spekulacje fanów, którzy nie mają wątpliwości, że to zbyt duży zbieg okoliczności. Cóż, zarówno Lili, jak i Cole chronią swoją prywatność i dopuszczają fanów tylko do tego stopnia, do którego sami chcą. Najpewniej aktorka poczuła, że to moment, w którym czuje się pewna i chce ogłosić światu to, że jest biseksualna. A jej orientacja zapewne nie ma nic wspólnego z podjęciem decyzji o rozstaniu z gwiazdą „Riverdale”. Być może sami zainteresowani już niedługo ustosunkują się do tych rewelacji.