Colin Farrell to jeden z najsłynniejszych playboyów Hollywood. Lista jego miłosnych podbojów jest bardzo długa i ciągle rośnie, choć wiele gwiazd do tej pory nie przyznaje się do romansów z aktorem. Nie każdy jednak wie, że Farrell był już raz żonaty. Poznajcie wszystkie kobiety Colina Farrella.

Colin Farrell szybko został ulubieńcem prasy i portali plotkarskich. Wszystko za sprawą licznych romansów ze znanymi aktorkami, które poznawał na planach wspólnych filmów.  W 2001 roku aktor poznał Amelię Warner wówczas przede wszystkim modelkę (dziś aktorkę i żonę… Jamiego Dornana). Amelia i Colin bardzo szybko ulegli uczuciu i w czerwcu wzięli kameralny ślub na Tahiti. Colin Farrell długo jednak nie wytrzymał i niecałe cztery miesiące później para się rozstała. W jednym z wywiadów Amelia Warner wyznała, że oficjalnie nigdy nie była żoną aktora, bo ich ślub nie miał mocy prawnej.

W 2002 roku Colin związał się z Kim Bordenave. Mówi się, że związek z modelką był jednym z najpoważniejszych, jakie miał w życiu. 12 września 2003 roku na świat przyszedł ich niepełnosprawny syn James. Niestety ojcostwo nie sprawiło, że aktor dojrzał, wręcz przeciwnie. Niedługo później rozstał się z Kim, a duży wpływ na tę decyzję miał podobno romans z kolejną gwiazdą…

 Mimo, że nikt nie przyłapał ich na gorącym uczynku, prasa wielokrotnie rozpisywała się o namiętnym romansie Colina z Angeliną Jolie. Para poznała się na planie filmu „ Alexander”.  Aktorka przechodziła wówczas fazę buntu i wielokrotnie powtarzała w wywiadach jak ważny jest dla niej seks. Czy tylko na tym opierała się ich relacja? Tego do dziś nie wiadomo, ale Farrel już wtedy słynął z zamiłowania do przygód…

W 2003 roku aktor zbliżył się podobno do Britney Spears i Nicole Narain.. Britney Spears w jednym z wywiadów wyznała, że między nią a aktorem nie doszło do niczego więcej poza niewinnym pocałunkiem. Jak pisały wówczas zagraniczne media na zakończenie ognistego romansu Colin przysłał jej koszulkę z napisem: „Spałam z Colinem Farrellem i wszystko, co mi zostało to ten T-Shirt”.  Romans z Nicole Narain, modelką „Playboy’a” również nie zakończył się najlepiej. Przez prawie dwa lata toczył sądową batalię z byłą kochanką, która opublikowała nagranie z ich sypialnych igraszek.

W 2006 roku Colin spotkał się z Salmą Hayek na planie filmu „Pytając o miłość”. Jak twierdzą świadkowie ich spotkania, między aktorami od razu zaiskrzyło. Niestety aktor przeżywał wówczas okres buntu i popadł w uzależnienie od narkotyków i alkoholu. Uczucie pary nie przetrwało próby czasu. W 2007 roku po raz kolejny Colin spotkał się w sądzie z następną kochanką, Dessarae Bradford, która trzykrotnie oskarżała aktora o molestowanie seksualne. Nikt jednak nie uwierzył w jej historie, i nie cały rok później iuż boku Colina widywano Emmę Forest pisarkę i dziennikarkę z Wielkiej Brytanii. Spotykali się ponad rok, ale ich związek zakończył się zaraz po zdjęciach do filmu „Ondine”, w którym Colin zagrał wraz z Alicją Bachledą- Curuś.

Po rozstaniu z Emmą, aktor ogłaszał, że zrobi sobie przerwę od romansów.  Długo jednak nie wytrwał. na planie filmu "Ondine" nie mógł przejść obojętnie wobec urody Alicji Bachledy-Curuś. Romans z polską aktorką zaczął się w listopadzie 2008 roku. Rok później para doczekała się dziecka, Henrego Tadeusza Farrella. Wydawało się, że aktor u boku polskiej piękności w końcu się ustatkuje. Para często pokazywała się na czerwonym dywanie i chętnie wspólnie pozoswała. Niestety, w 2011 roku Alicja Bachleda- Curuś oficjalnie potwierdziła rozstanie z Farrelem.

Dziś Colin Farrell kończy 40 lat, ale wciąż pozostaje kawalerem. Co prawda aktor widywany jest z kolejną amerykańską pięknością, ale jak na razie nikt nie ujawnił jej tożsamości. Czy tym razem aktor się ustatkuje?

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia wszystkich partnerek Colina Farrella!

 

>>  PRZECZYTAJ TAKŻE: COLIN FARREL Ma nowa dziewczynę!