Kończący się rok pod względem rozpadów związków celebrytów był nieco spokojniejszy niż poprzedni. Co jednak nie oznacza, że wiele rozstań to dla nas spore zaskoczenia. Największe? Zdecydowanie Miley Cyrus i Liam Hemsworth, ale również Kylie Jenner i Travis Scott oraz Bradley Cooper i Irina Shayk. Żadna z tych zakończonych relacji nie miała jednak takiego stażu, jak ta w przypadku aktora Colina Firtha i producentki Livii Giuggioli. Tak, małżeństwo zdecydowało się rozwieść po 22 latach!

Para wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie. „Colin i Livia Forth rozstali się. Pozostają przyjaciółmi i nadal są w bliskiej relacji, by otaczać miłością swoje dzieci. Bardzo proszą o uszanowanie prywatności. Nie będzie więcej komentarzy w tej sprawie” - możemy przeczytać w komunikacie. Colin i Livia pobrali się w 1997 roku. W 2001 roku przyszedł na świat ich pierwszy syn Luka, a dwa lata później Matteo. Obaj urodzili się we Włoszech.

Zobacz także: Jessica Biel i Justin Timberlake rozstali się? Gwiazdora przyłapano z inną kobietą!

Jednak jeśli zagłębimy się w związek tej pary, okazuje się, że nie zawsze było kolorowo. Na początku 2018 roku wyszło na jaw, że żona Firtha miała romans w latach 2015-2016 z wieloletnim przyjacielem pary, włoskim dziennikarzem Marco Branaccim. Miało to miejsce wtedy, kiedy Livia i Colin byli w separacji. Doszło do tego, że Branacci został oskarżony o stalking - miał on wykonywać telefony z pogróżkami, a także wysyłać nagie zdjęcia do żony Firtha, jak i do niego samego. Dziennikarz oczywiście wszystkiemu zaprzeczał, tłumacząc w „The Times”, że to ona zasypywała go wiadomościami, zapewniając go jednocześnie, że odejdzie od męża.

Colin Firth to jeden z najpopularniejszych brytyjskich aktorów. 59-latek ma na koncie Oscara i Złoty Glob za rolę króla Jerzego VI w „Jak zostać królem”, a także role w takich głośnych produkcjach, jak cała seria o Bridget Jones i Kingsman, „Mamma Mia!”, „Dziewczyna z perłą”, „Samotny mężczyzna”, „To właśnie miłość” czy „Duma i uprzedzenie”. Niebawem do polskich kin wejdzie obraz „1917” z jego udziałem.

Zobacz także: Maffashion i Sebastian Fabijański zaręczyli się! Na palcu blogerki widać pierścionek

 

Zobacz także: