Córka Borysa Szyca, Sonia Szyc obchodziła niedawno swoje osiemnaste urodziny. Z tej okazji dumny tata opublikował na Instagramie słodkie zestawienie zdjęć: roczna Sonia podczas swoich pierwszych urodzin versus osiemnastoletnia. Jak bardzo zmieniła się córka polskiego aktora? I czy wciąż jest podobna do swojego sławnego taty?

Sonia Szyc skończyła 18 lat

Borys Szyc związany jest obecnie z Justyną Nagłowską, z którą w marcu 2020 roku doczekał się synka Henryka. Stale jednak obecny jest w życiu swojej starszej córki Sonii, która jest owocem jego związku z Anną Bareją. Dziewczynka, która od małego wydawała się uderzająco podobna do swojego taty, zdecydowanie wyrosła. Czy wciąż podobieństwo między nimi jest tak duże? Możemy się przekonać dzięki ostatniemu postowi, który Borys Szyc zamieścił 7 stycznia 2023 roku na swoim instagramowym koncie z okazji osiemnastych urodzin córki.  Aktor podzielił się z fankami i fanami swoim niedowierzaniem, że jego pociecha tak szybko urosła. Nie szczędził wobec niej słów zachwytu, życzył szczęścia. Widać, że jego relacja z nastoletnią Sonią jest bardzo bliska.

Łatwo policzyć od 1 do 18tu. Ale jak to pojąć? Że minęło już tyle czasu i moja mała córcia staje się dziś dorosłą kobietą…? Kocham Cię córeczko bezwarunkową miłością. Sprawiłaś mi tyle wzruszeń, tyle się nauczyłem dzięki Tobie… Jesteś pięknym , mądrym i wrażliwym człowiekiem. Kobietą, która ma swoje jasne plany i marzenia. Życzę Ci żebyś czuła wolność i szczęście w dorosłym życiu. Żyj!❤️❤️❤️

Borys Szyc z córką Sonią / fot. VIPHOTO/East News

Sonia Szyc w „Ryfce” – idzie w ślady taty?

Kiedy Borys Szyc pisał w swoich życzeniach dla Sonii o jej sprecyzowanych, jasnych planach na przyszłość, być może miał na myśli karierę aktorską. Czy córka pójdzie w ślady sławnego ojca? Jak wiemy z innego posta Szyca, nastolatka długo wzbraniała się przed udziałem w produkcjach filmowych czy serialowych. Choć odwiedzała tatę w pracy na różnych planach od najmłodszych lat, to nie paliła się do grania. W końcu jednak zadebiutowała przed kamerą i to u boku swojego taty.

W lipcu 2022 roku aktor pochwalił się, że wraz z Sonią pracują na planie „Ryfki”, filmu w reżyserii Kuby Michalczuka. Oprócz debiutującej Sonii Szyc i Borysa Szyca w produkcji zobaczymy także Anitę Jancię, Magdalenę Cielecką, Jana Peszka czy Izę Kunę. Premiera zaplanowana jest w tym roku.

Dziś zaczęliśmy wspólnie przygodę życia, grając razem w filmie, co jest dla mnie na równi wzruszające i abstrakcyjne. Jest spokojna, uważna, skromna i totalnie przygotowana. A ja jestem w szoku i rozpływam się w ojcowskiej dumie. I zadumie nad mijającym czasem. Film nazywa się RYFKA – tak Szyc opisywał granie obok córki.