Podczas minionego weekendu Heidi Klum – niemiecka gwiazda modelingu – spędziła rodzinny czas w West Hollywood, gdzie oprócz obecnego męża, Toma Kaulitza, towarzyszyły jej dwie córki – 17-letnia Leni ze związku z Flavio Briatore oraz 11-letnia Lou z małżeństwa z Sealem. Co ciekawe i godne pochwały, paparazzi nie sfotografowali młodszej córki modelki ze względu na zachowanie jej prywatności. Klum jednak nie towarzyszyli jej synowie – Henry i Johan.

Córka Heidi Klum idzie w jej ślady - czy zrobi karierę w modelingu?

Świat natychmiast obiegły zdjęcia nastoletniej Leni Klum, która ubrana w białą bluzę i szare dresy kroczyła obok matki. Nie da się przejść obojętnie obok urody dziewczyny, którą ewidentnie odziedziczyła po matce. Co więcej, Leni zamierza iść w jej ślady i jest dobrze zapowiadającą się modelką. Ma już na swoim zawodowym koncie sesję okładkową dla niemieckiej edycji Glamour! A jej konto na Instagramie śledzi blisko 825 tys. obserwatorek i obserwatorów

W grudniu, ubiegłego roku sama Heidi podzieliła się wiadomością, że jej starsza córka chce rozpocząć karierę w modelingu. Nic dziwnego – śladami swoich matek-supermodelek poszły Kaia Gerber, Lila Moss czy już wcześniej Gigi i Bella Hadid. Pozostaje nam z zapartym tchem śledzić losy Leni Klum – jej baby face zatrzęsie branżą mody w niedługim czasie! 

W galerii na górze strony zobaczycie zdjęcia z weekendu Heidi i jej rodziny w West Hollywood, jak i sprawdzicie, jak zmieniała się Leni.