Pomimo że rodzina Billa Gatesa przeszła ostatnio trudny okres, to nie zepsuło to planów jego córki. Jennifer wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera Nayela Nassara.

Ślub córki Melindy i Billa Gatesów

Córka Melindy i Billa Gatesów wyszła za mąż. 25-letnią Jennifer, która na co dzień zajmuje się jeździectwem konnym, z przyszłym mężem połączyła najprawdopodobniej wspólna pasja. Wybranek córki miliarderów również jest zawodowym jeźdźcem konnym. 3 lata starszy od niej Nayel Nassar ma na swoim koncie wiele sukcesów, między innymi główne trofeum Longines Masters of New York. Para poznała się podczas studiów na Uniwersytecie Standforda w 2017 roku. Trzy lata później zaręczyli się. Ślub Jennifer Gates odbył się w stadninie koni w North Salem, którą dostała od ojca w momencie ukończenia studiów w 2018 roku. Na ceremonię zaproszono 300 gości. Panna młoda zachwyciła ich swoją suknią ślubną od Very Wang.

Rozwód Melindy i Billa Gatesów

Ostatnio głównym tematem dotyczącym jednego z najbogatszych ludzi na świecie był jego rozwód. Melinda i Bill Gates byli jeszcze niedawno przedstawiani jak wzór do naśladowania. Pomimo zgromadzonego majątku w postaci miliardów dolarów, para tworzyła od lat zgrany duet i nic nie wskazywało na to, że w ich związku dzieje się coś złego. Para po wspólnych 27 latach postanowiła jednak się rozstać. Do mediów zaczęły się przedostawać informacje, które wskazywały, że małżeństwo nie było jednak tak udane, a Bill zdradził żonę z pracownicą Microsoftu. O rozwód wystąpiła Melinda. Choć można było się spodziewać walki małżonków o ogromny majątek, to jednak do tego nie doszło. Zamiast tego para podpisała porozumienia i rozeszła się w zgodzie. Był to ciężki czas nie tylko dla już byłych małżonków, ale również ich najbliższych.

„To trudny czas dla całej naszej rodziny” – komentowała rozwód rodziców Jennifer.