Etiennette Wiśniewska: córka lidera Ich Troje próbuje sił w show-biznesie

16-letnia córka Anny Świątczak i Michała Wiśniewskiego, Etiennette Wiśniewska, to kolejna pociecha lidera Ich Troje, która idzie w ślady sławnego ojca. Kilka miesięcy temu wydała w duecie z tatą singiel „Jest tak... Czyli rozmowa Ojca z Córką)” – cover popularnego utworu „That's Life” (autorstwo: Dean Kay i Kelly Gordon), wykonywanego wcześniej przez takie gwiazdy jak m.in.: Frank Sinatra, Aretha Franklin, Michael Bolton czy Michael Bublé. Pod koniec maja nastolatka wystąpiła z ojcem w Skierniewicach, podczas specjalnego koncertu organizowanego przez Fundację Polsat. A 10 lipca publiczność mogła podziwiać jej talenty w Operze Leśnej w Sopocie, w czasie koncertu „Projekt X”.

Wiele wskazuje więc na to, że rośnie nam gwiazda. Nic dziwnego, że w związku z tym media coraz częściej interesują się życiem prywatnym Eti. 16-latka dość chętnie dzieli się nim w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil, który obserwuje obecnie ponad 12 tys. osób, to zapis zarówno dokonań zawodowych młodej artystki, jak i kadry z życia z dala od blasku fleszy (znacznie częściej Etiennette publikuje materiały na InstaStory niż na feedzie).

Etiennette Wiśniewska jest w związku z dziewczyną?

Ostatnio 16-latka opublikowała w swojej relacji romantyczne zdjęcia, wykonane w fotobudce. Jest na nich z towarzyszką, z którą zdaje się być w niezwykle zażyłej relacji. Dziewczyny przytulają się do siebie, całują, promienieją szczęściem. Trudno oprzeć się wrażeniu, że łączy je znacznie więcej niż przyjaźń.

Wrażenie jest tym silniejsze, że na swoim profilu Etiennette zapisała relację, w której widzimy szereg kadrów i wideo pokazujących córkę Wiśniewskiego i niejaką Marysię w bliskiej relacji.  Choć na żadnym ze zdjęć czy filmów nie ma jasnego komunikatu, że dziewczyny są w związku, jedna fotografia opisana została słowem „gaaaaaaaaayyy”. Możemy zatem tylko pogratulować Eti odnalezienia bratniej duszy i konsekwencji w byciu prawdziwą sobą!

Instagram/ Etiennette Wiśniewska