Córka Steve'a Jobsa, Eve Jobs, zadebiutowała na wybiegu podczas Paris Fashion Week – Jak wygląda?

Eve Jobs, najmłodsza córka Steve'a Jobsa z małżeństwa z Laurene Powell Jobs, i jedna z czwórki jego dzieci (choć do pierworodnej córki, Lisy, z poprzedniego związku z długo się nie przyznawał) właśnie zadebiutowała na wybiegu. I nie mogła wybrać sobie lepszego momentu – w Paryżu trwa właśnie Paris Fashion Week, jeden z najważniejszych tygodni mody na świecie. 23-latka wzięła udział w pokazie marki Coperni. Eve Jobs pojawiła się na wybiegu obok takich sław, jak Gigi Hadid i Paloma Elsesser! 

Na wybiegu zaprezentowała dopasowany, jaskrawozielony T-shirt w sportowym stylu i mieniącą się blaskiem kryształków wzorzystą spódniczkę mini. Na nogach miała japonki na platformie zdobione muszlami, a na nosie – białe futurystyczne okulary z pomarańczowymi szkłami. Na wybiegu pojawiła się w rozpuszczonych włosach. Najlepiej zresztą, zobaczcie same. Zdjęcia czekają w galerii! Naszym zdaniem Eve Jobs nie mogłaby być bardziej podobna do ojca. Ma łudząco podobny owal twarzy i taki sam nos. Też dostrzegacie podobieństwo? Dla porównania mamy dla was też zdjęcie Steve'a Jobsa z młodości.

Kim jest Eve Jobs, córka Steve'a Jobsa?

Choć Eve Jobs podczas Paris Fashion Week na wiosnę-lato 2022 zadebiutowała na wybiegu, nie było to jej debiut w roli modelki. W grudniu ubiegłego roku wzięła już udział w kampanii reklamowej – swoją twarzą promowała kultową markę kosmetyczną Glossier. Sama sesja była zresztą dość śmiała. Córka Steve'a Jobsa pozowała topless w wannie pełnej piany. 

Wygląda więc na to, że choć Steve Jobs marzył, by została kolejną szefową marki Apple (albo prezydentem Stanów Zjednoczonych, do czego – zdaniem informatyka – miał predysponować ją jej zdecydowany charakter), Eve Jobs wybrała dla siebie inną drogę. No chyba, że zawód zamierza uczynić ze swojej największej pasji, jaką jest jeździectwo. Eve Jobs konno jeździ od lat i jest w tym naprawdę dobra. Na swoim koncie ma nawet sukcesy na zawodach.

Eve Jobs – związki, czyli co córka Steve'a Jobsa ma wspólnego z klanem Kardashianów?

Na zawodach jeździeckich poznała zresztą swojego wieloletniego chłopaka, Eugenia Garzę Pereza, członka jednej z najbardziej znanych i najzamożniejszych meksykańskich rodzin (jego dziadek jest założycielem marki Visa). Choć właściwiej byłoby powiedzieć – wieloletniego BYŁEGO chłopaka, bo od kilku miesięcy Eve Jobs spotyka się z kimś zupełnie innym. A konkretnie – Harrym Hudsonem, bliskim przyjacielem rodziny Kardashianów i piosenkarzem. Córka Steve'a Jobsa wystąpiła już zresztą w jednym z jego teledysków – do piosenki „Take My Time”. Wszystko wskazuje więc na to, że zamiast iść w ślady ojca absolwentka Uniwersytetu Stanford zostanie celebrytką.