Jakie paznokcie będą modne wiosną 2024? Na które kolory i zdobienia warto zwrócić uwagę w tym sezonie? Spieszymy z odpowiedzią. W nadchodzących miesiącach nie zrezygnujemy z minimalistycznego manicure, który wpisuje się w estetykę quiet luxury. Natomiast o wiele głośniej będzie o mob wife nails, czyli paznokciach w stylu żon mafii. Coraz większą popularnością cieszy się również westerncore. Okazuje się, że cowgirls mają ulubione trendy urodowe. A jeden z nich to cowgirl copper nails, których fanką jest m.in. Bella Hadid. Poznajcie te modne paznokcie na wiosnę 2024

Westerncore, czyli silny trend na wiosnę 2024

Obok westerncore nie sposób przejść obojętnie. Kilka sezonów po tym, jak kowbojki wróciły do łask, idziemy o krok dalej. Odważnie sięgamy po kowbojskie kapelusze kurtki z frędzlami czy szerokie paski z charakterystycznymi klamrami. Inspiracji szukamy u Beyoncé, która właśnie wydała album country, a także u Belli Hadid. Przypomnijmy, że od pewnego czasu jedna z najpopularniejszych modelek na świecie spotyka się z Adamem Banuelosem – znanym trenerem koni, prawdziwą gwiazdą w swojej branży. 

fot. Getty Images / Carolyn Simancik / Stringer

Modne paznokcie na wiosnę 2024: cowgirl copper nails w stylu Belli Hadid

Bella Hadid jest w swojej cowgirl era, co ma przełożenie m.in. na jej stylizacje. Ostatnio gwiazda wybiegów, okładek magazynów i kampanii znanych marek opublikowała na Instagramie serię zdjęć z rodeo. Uwagę zwraca nie tylko jej look z błyszczącym topem w roli głównej, ale również manicure. Młodsza z sióstr Hadid wykonała go za pomocą mieniącego się lakieru do paznokci w odcieniach złota i miedzi. Dzięki popularności Belli Hadid wpadający w oko kolor zyskał miano „cowgirl copper”. Zobaczcie:

Manicure Belli Hadid całkowicie wpisuje się w trendy tego sezonu. Metaliczne odcienie znów uchodzą bowiem za modne. W związku z tym warto mieć je na swoim beauty radarze.