Maffashion i Czarek Jóźwik tworzyli jedną z najgorętszych par w rodzimym show-biznesie. W ubiegłym roku (czyli około trzy lata po zaręczynach) para ogłosiła rozstanie. Influencerka i youtuber przyznali jednak, że nadal chcą się przyjaźnić i wspierać. Wideo, w którym poinformowali, że to koniec ich związku, wywołało niemałe poruszenie w sieci. Maffashion odnalazła szczęście u boku Sebastiana Fabijańskiego. Co więcej, gwiazdy zaręczyły się, a we wrześniu powitały na świecie pierwszego syna – Bastiana. Natomiast kilka dni temu w mediach pojawiły się plotki, według których Czarek Jóźwik także jest zakochany. Wczoraj współtwórca kanału Abstrachuje potwierdził te doniesienia!

Czarek Jóźwik ma nową dziewczynę!

Kilka dni temu serwis Plotek poinformował, że Czarek Jóźwik spotyka się z 21-letnią influencerką Julią Zawadzką. Mimo sporej różnicy wieku, która ich dzieli, świetnie się ze sobą dogadują i rozumieją. Co więcej, informator portalu zdradził, że Czarek Jóźwik „odżył” dzięki nowej partnerce.

Plotki dotyczące nowego związku youtubera okazały się prawdą! Julia Zawadzka i Czarek Jóźwik spędzili sobotę na meczu koszykówki. Zakochani uznali, że to dobry czas na publikację pierwszych – wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Zarówno na profilu Julii, jak i Czarka pojawiły się urocze fotografie, na których przytulają się i całują. Influencerka opublikowała również wideo, na którym został uchwycony moment pocałunku. Możecie je zobaczyć w naszej galerii – na górze strony.

Julia Zawadzka – kim jest nowa dziewczyna Czarka Jóźwika?

Czarek Jóźwik ma nową dziewczynę – to już pewne. Znany youtuber odnalazł szczęście u boku o siedem lat młodszej od siebie Julii Zawadzkiej. 21-latka może pochwalić się szerokim gronem odbiorców w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 32 tysiące osób. W social mediach pokazuje przede wszystkim, jak wygląda jej codzienne życie.

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel zostaną rodzicami po raz pierwszy! Zobaczcie urocze zdjęcie. Jaka jest płeć dziecka? >>>