„Czarodziejka z Księżyca” na Netflix! Na platformie można obejrzeć film „Pretty Guardian Sailor Moon Eternal”

Są tu fani i fanki „Czarodziejki z Księżyca”? Mamy dla was dobrą wiadomość. Teraz z ulubioną bohaterką (i jej przyjaciółkami) będzie można spotkać się na Netfliksie! Na platformę streamingową trafił właśnie film „Pretty Guardian Sailor Moon Eternal”. Kiedy? Premiera już dziś – 3 czerwca 2021 roku! 

O tym, że „Czarodziejkę z Księżyca” będzie można obejrzeć na Netfliksie platforma streamingowa poinformowała na początku maja. Zrobiła to za pomocą Instagrama, gdzie opublikowała post o treści: „Potęgo Księżyca, działaj! Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie już 3 czerwca”. Jak się domyślacie, spotkało się to z ogromnym entuzjazmem ze strony internautów. „Będzie oglądane”, „Czekałam na tę informację”, „Aaaa” – to właśnie takie komentarze przeważają pod postem. Zresztą zobaczcie same:

Mniej wtajemniczonym wyjaśniamy, że „Pretty Guardian Sailor Moon Eternal” to kontynuacja serialu „Sailor Moon Crystal” z 2014 roku, która składa się z dwóch części. Zarówno film, jak i serial powstały na podstawie serii komiksów „Czarodziejka z Księżyca” autorstwa mangaki Naoko Takeuchi. Bohaterkami są nastoletnie dziewczyny obdarzone magicznymi mocami, które wykorzystują do walki ze złem. 

„Pretty Guardian Sailor Moon Eternal: The Movie” – Zwiastun

Za sprawą filmu „Pretty Guardian Sailor Moon Eternal: The Movie” czarodziejka z Księżyca po 26 latach powróciła na wielkie ekrany (ostatni film o niej wyemitowano w 1995 roku). Do kin pierwsza część produkcji trafiła 8 stycznia, a druga miesiąc później. Niestety, tylko w Japonii. Fani z całego świata będą mogli oglądać ją jednak właśnie za pośrednictwem platformy streamingowej (dzięki, Netflix!), która doceniła potencjał tkwiący w anime. Zobaczcie zwiastun produkcji! 

„Pretty Guardian Sailor Moon Eternal: The Movie” – O czym jest film o Czarodziejce z Księżyca?

Akcja filmu „Pretty Guardian Sailor Moon Eternal” toczy się w Tokio w czasie, kiedy kwitną wiśnie (czyli w kwietniu). To właśnie wtedy przypada całkowite zaćmienie Słońca, a Ziemię zaczyna spowijać mrok. W mieście pojawia się tajemnicza trupa cyrkowa, która nie ma ciepłych zamiarów. Wręcz przeciwnie – zamierza rozsiać po Ziemi koszmarne Lemury, Zdobyć Srebrny Kryształ, a następnie przejąć kontrolę nad Ziemią, Księżycem i całym wszechświatem. Czy Czarodziejka z Księżyca na to pozwoli? Dowiedzieć się możemy tego już dziś. Wystarczy włączyć Netfliksa. Czekaliście?