Scarlett Johansson nareszcie powraca jako Czarna Wdowa! A my mamy okazję poznać historię Natashy Romanoff, czyli tytułowej superbohaterki, której losy mogłyśmy i mogliśmy śledzić w ostatnim obrazie o universum Marvela, czyli Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Czarna Wdowa to najbardziej tajemnicza Avengerka. Produkcja obiecuje, że wreszcie poznamy odpowiedzi na wiele pytań na temat Natashy.

Ever Anderson w filmie „Czarna Wdowa”. Kim są jej rodzice?

W filmie Czarna Wdowa dowiemy się więcej o jego głównej bohaterce, między innymi poznamy historię z jej dzieciństwa. W młodziutką Natashę Romanoff wciela się 13-letnia Ever Anderson. Możemy ją zobaczyć już w  zwiastunie produkcji (obejrzycie go poniżej). 

Okazuje się, że Ever ma bardzo znanych rodziców z branży filmowej. Nic zatem dziwnego, że nastolatka swoje kroki skierowała w stronę aktorstwa. Mamą Ever jest Milla Jovovich, czyli modelka i aktorka ukraińskiego pochodzenia, która jako dziewczynka przeprowadziła się z rodziną do Stanów. W filmie debiutowała jako 11-latka. Jednak zwrotem w jej karierze aktorskiej była dopiero rola w Piątym elemencie Luca Bessona w 1997 roku. Jako modelka pracowała z najważniejszymi fotografami i fotografkami mody i pojawiała się na wielu okładkach, m.in. Vogue'a.

Pamiętna jest też rola Jovovich w filmie Resident Evil, na którego planie poznała swojego przyszłego męża i tatę Ever, czyli Paula W.S. Andersona. Jest on przede wszystkim reżyserem, ale też scenarzystą i producentem filmowym. Oprócz Resident Evil wyreżyserował takie produkcje jak Mortal Kombat czy Obcy kontra Predator. Wraz z Millą mają trójkę dzieci.

Trzeba od razu zaznaczyć, że kariera Ever nabiera tempa, bo aktualnie pracuje na planie nowej produkcji Piotruś Pan i Wendy, gdzie gra Wendy! 

fot. Getty Images

„Czarna Wdowa” - co wiemy o produkcji

W filmie Czarna Wdowa (thrillerze szpiegowskim Marvel Studios) kultowa superbohaterka znów musi zmierzyć się z ciemnymi mocami. Tym razem będzie walczyła między innymi z Taskmasterem. Ale też przyjdzie jej skonfrontować się ze swoją przeszłością i nawiązać stosunki z ludźmi, z którymi była blisko zanim stała się Czarną Wdową. Obok Scarlett Johansson w tytułowej roli w produkcji zobaczymy także Rachel Weisz (Melina) i Florence Pugh (Yelena).

Zobacz także:

– Od kiedy zaczęliśmy rozmowy o tym filmie, wiedzieliśmy, że będzie on miał sens tylko wtedy, gdy będziemy drążyć naprawdę głęboko i zdobędziemy się na odwagę poszerzenia historii tej bohaterki – mówi Scarlett Johansson, która wciela się w Natashę/Czarną Wdowę. – Gram tę postać od dekady i chciałam mieć pewność, że gdy zrobię to ponownie, będzie to artystycznie i kreatywnie satysfakcjonujące zarówno dla mnie, jak i dla widzów – dodaje.

fot. materiały prasowe

Jak zdradza produkcja, Scarlett szalenie zależało na tym, aby przez lata pracy nad rolą móc rozwijać i pogłębiać graną przez siebie postać. Chciała wykroczyć poza atrakcyjną fizyczność i pokazać dylematy, motywacje oraz ewolucję superbohaterki, która miewa też ludzkie słabości i bogate życie wewnętrzne.

fot. materiały prasowe

„Czarna wdowa” - trailer