Są dwie takie rzeczy, które kochamy najbardziej na świecie - pizza i czekolada (chociaż wiadomo, że najważniejsza dla nas jest rodzina i przyjaciele, spokojnie), dlatego bardzo ucieszył nas fakt, że do sprzedaży trafiła… czekoladowa pizza!

Wyprodukowana przez niemiecki koncern Dr. Oetker jedna z odmian pizzy Guseppe, zadebiutowała na rynku 9 lutego, specjalnie na kilka dni przed Walentynkami i dostępna była w supermarketach Lidl. Okazało się jednak, że tak bardzo przypadła do gustu polskim klientom, że producent postanowił wprowadzić swoją nowość do regularnej sprzedaży, więc spokojnie powinniście ją znaleźć także w innych popularnych sieciach, jak choćby Tesco. Cena okazała się również bardzo kusząca, ponieważ za niecodzienną odmianę włoskiego przysmaku tuż po debiucie na polskim rynku płaciliśmy niecałe 8 zł. A teraz na promocji można znaleźć ją nawet za niecałe 6 zł! 

ZOBACZ TAKŻE: Wiemy, jaką pizzę Polacy zamawiają najchętniej

Dr. Oetker przedstawia nową pizzę jako propozycję bardzo uniwersalnego dania. Czekoladowy przysmak Guseppe można potraktować jako szybkie i smaczne śniadanie przed wyczerpującym dniem, ale będzie on również idealnym pomysłem na urozmaicenie spotkania towarzyskiego czy po prostu guilty pleasure, kiedy cały dzień chodzi za Wami ochota na coś słodkiego. A jeśli chcecie iść na całość, do tej propozycji Dr. Oetker idealne będą także takie dodatki, jak owoce, bita śmietana czy lody (OMG!). 

Musimy przyznać, że jesteśmy ciekawe, jak smakuje ta pizza. A Wy mieliście już okazję spróbować?