Czółenka w stylu Carrie Bradshaw? Znajdziesz je w CCC i innych sieciówkach

Za sprawą Carrie Bradshaw stały się jednymi z najbardziej pożądanych butów na świecie – choć renomą cieszyły się także zanim pojawiły się w „Seksie w wielkim mieście”. Mowa o dekoracyjnych czółenkach na szpilce, które w kultowym serialu odegrały jedną z ważniejszych ról – pojawiły się przecież w scenie oświadczyn! Ty też miałaś łzy wzruszenia w oczach, kiedy Mr Big po tym, jak usłyszał upragnione „tak”, włożył jeden z butów na lewą nogę Carrie? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – a właściwie dwie. Też możesz mieć podobne i wcale nie musisz czekać do zaręczyn. Nie musisz też przepłacać. Bo choć za oryginalne czółenka Manolo Blahnika – model Hangisi zdobiony kwadratową kryształową klamrą – trzeba zapłacić od 3,7 do prawie 5 tysięcy złotych (zależnie od sklepu i wersji), łudząco podobne można mieć znacznie, znacznie taniej. I tak się składa, że wiemy, gdzie je kupić. Oto najciekawsze naszym zdaniem czółenka w stylu Carrie Bradshaw dostępne w popularnych sieciówkach oraz online

Sukienka Carrie z finału „Seksu w wielkim mieście” – nie zgadniecie, która gwiazda ma ją w swojej szafie! >>>

Gdzie kupić czółenka w stylu Carrie Bradshaw?

Chyba najbardziej zbliżone do szpilek Carrie czółenka znalazłyśmy w najnowszej kolekcji CCC. To model o numerze 
LS5367-04A, zaprojektowany przez markę Jenny Fairy, który występuje w 3 kolorach do wyboru: czarnym, bordowym i ciemnozielonym. Wszystkie wyróżnia delikatny satynowy połysk i charakterystyczna biżuteryjna klamra. Zresztą, zobacz sama:

To ideał, ale w CCC znaleźć można także inne modele, które bohaterkę „Seksu w wielkim mieście” wprawiłyby w zachwyt – takie, które z powodzeniem można założyć na większe wyjście (oczywiście, gdy będzie już można sobie na to pozwolić). One także delikatnie się mienią albo przyciągają spojrzenia za pomocą charakterystycznych zdobień. 

Dekoracyjne czółenka na szpilce z powodzeniem można znaleźć także w ofercie innych popularnych marek od Steve'a Maddena po... Deichmanna. Wskazujemy nasze ulubione: