Niedawno pisałyśmy o tym, że G-Eazy rozstał się ze swoją dziewczyną Halsey. Dla wielu fanów rozpad tego związku był ogromnym zaskoczeniem, w końcu Ashley Frangipane i Gerald Earl Gillum wyglądali na bardzo zakochanych i naprawdę szczęśliwych. Przez ostatni rok tworzyli zgrany duet w życiu prywatnym – chętnie pokazywali się publicznie i dodawali wspólne zdjęcia – ale także w sferze zawodowej, czego dowodem jest ich wspólny singiel Him&I.

O rozstaniu Halsey poinformowała fanów w oświadczeniu opublikowanym na swoim Instastory. Dowiedzieliśmy się z niego, że ona oraz G-Eazy planują spędzić trochę czasu osobno i zająć się swoimi solowymi projektami. Te słowa dawały jeszcze nadzieję na to, że Ashley i Gerald może jeszcze do siebie wrócą, że jedynie potrzebują przerwy.

ZOBACZ TAKŻE: G-Eazy i Quebonafide szykują wspólny projekt?! >>>

Wydaje nam się jednak, że nie ma na co liczyć bowiem wczoraj G-Eazy został przyłapany przez paparazzi w towarzystwie Demi Lovato! I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że raper i wokalistka poszli razem do klubu i trzymali się za ręce. Czy to początek nowego związku Geralda? Tego jeszcze nie wiemy, ale uważamy, że G-Eazy i Demi Lovato stworzyliby piękny (i niezwykle utalentowany) duet – jeżeli nie w życiu prywatnym, to przynajmniej na scenie. Kibicujemy!