Huawei ID 

Huawei ID to wirtualny dokument tożsamości, który umożliwia korzystanie z całej oferty Huawei Mobile Services bez konieczności zakładania nowego adresu email, jak to zwykle w takich przypadkach bywa. Zastanawiacie się, jaki jest cel tego rozwiązania? Zapewnienie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa danych – przy każdej próbie logowania z nowego urządzenia HMS wysyła właścicielowi konta wiadomość z prośbą o weryfikację. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nikt postronny nie dobierze się do Twoich zdjęć, dokumentów, czy historii konwersacji.

Chmura Huawei

W dzisiejszych czasach, kiedy prawie wszystko, od fotografii, przez muzykę i książki, po ważne papiery, umowy i dokumenty, przeniosło się do wirtualnego świata, nie sposób pomieścić większości plików na komputerze, nie mówiąc już o smartfonie. Idealnym rozwiązaniem jest tak zwana chmura, która pozwala przechowywać, zabezpieczać i odzyskiwać dane na wirtualnym dysku bez obciążania pamięci urządzeń. 

Poza powyższymi funkcjami Chmura Huawei posiada również funkcję Znajdź urządzenie, która pozwala na zlokalizowanie utraconego smartfona i wykonanie nań telefonu.

Co szczególnie przydatne w czasach natłoku wirtualnych danych – przy rejestracji konta Huawei ID, każdy użytkownik/czka otrzymuje za darmo 5GB przestrzeni dyskowej w chmurze, do której może się zalogować zarówno ze smartfona, jak i przeglądarki internetowej.

AppGallery

AppGallery to coś jak wirtualne centrum handlowe z aplikacjami mobilnymi – polscy użytkownicy smartfonów Huawei mogą przebierać wśród 1,7 tys. aplikacji, które wspomagają wszystkie obszary życia – od rozrywki, przez samorozwój i pracę, po aktywność fizyczną. Co najlepsze, użytkownik/użytkowniczka wcale nie musi główkować nad tym, jakie aplikacje będą najbardziej przydatne – dzięki inteligentnym algorytmom AppGallery uczy się preferencji właściciela/ki telefonu i podpowiada aplikacje, które mogą okazać się przydatne. 

Przy tym wszystkim Huawei gwarantuje pełne bezpieczeństwo pobierania i użytkowania wszystkich aplikacji, a także profesjonalną ochronę danych i możliwość włączenia na swoich urządzeniach kontroli rodzicielskiej.

Petal Search

Nowa odsłona wyszukiwarki Petal Search nie tylko zapewnia szybką i płynną pracę, ale i znacznie uprzyjemnia korzystanie z internetu. Petal jest też jedyną przeglądarką na świecie, która umożliwia wyszukiwanie, pobieranie i aktualizowanie aplikacji mobilnych bez konieczności otwierania sklepu z aplikacjami. Oferuje również wskazówki i filtry, które ułatwiają korzystanie z internetu, podpowiada najlepsze oferty zakupowe i dostarcza spersonalizowany news feed, w którym znajdziemy wiadomości z największych agencji prasowych na świecie. 

Zobacz także:

Petal Maps 

Mapy Petal to inteligentne wsparcie w podróży – aplikacja ułatwia planowanie tras i przystanków z uwzględnieniem warunków pogodowych i natężenia ruchu na drodze, a także oferuje możliwość zapisywania oraz synchronizacji ulubionych miejsc i historii nawigacji z Chmurą Huawei.

 

Więcej o Huawei Mobile Services znajdziecie TUTAJ.