Pewność siebie - siła kobiecości

Przyznaj, kiedy uświadomiłaś sobie, jak ważne są twoje potrzeby? W którym momencie życia zdałaś sobie sprawę, jak ogromna jest twoja wartość? Co sprawiło, że nastąpił przełom w twoim postrzeganiu siebie? A może wciąż jesteś w procesie - na etapie oswajania się z wiarą we własne możliwości? 

Do pewnych etapów i wniosków po prostu trzeba dojrzeć. Jedne z nas niemal „wyssały samoświadomość z mlekiem matki”, inne potrzebują czasu, bagażu konkretnych doświadczeń, a niekiedy wieloletniej terapii, aby nauczyć się kochać siebie i... uwierzyć w swoją moc. Bez względu na to, kiedy dokładnie pojęłaś, jak bardzo jesteś ważna, był to jeden z najważniejszych momentów ever. 

W czasach filtrów i idealnego życia na Instagramie, każdemu z nas zdarza się zwątpić w swoją wartość. Ty też w wieku nastoletnim/po ciąży/albo, po prostu, kiedy waga pokazała więcej niż zwykle, spoglądałaś zmartwiona w lustro, bo twoja sylwetka odbiegała od obrazków prezentowanych na większości okładek? Nie jesteś sama. Jeżeli zdarzało ci się zakrywać toną podkładu (nie)doskonałości na skórze - wiedz, że jest nas więcej. Jeśli kiedykolwiek bałaś się, czy zostaniesz zaakceptowana w nowym środowisku... to normalne! Zastanawiasz się, czy jesteś wystarczająco dobrą matką/siostrą/przyjaciółką? Podobne wątpliwości miewa każda z nas. Bo choć różne rozdziały naszego życia generują rozmaite refleksje i wyzwania, jeden element pozostaje bez zmian. Pewność siebie to podstawa, aby kochać siebie, spełniać swoje marzenia i podbijać świat.

Getty Images

Być może potrzebujesz dziś tych słów, więc przypominamy - jesteś wystarczająco silna, żeby żyć po swojemu.

Wkładki Bella Panty Ultra: komfort przede wszystkim

Oto element, dzięki któremu twoja pewność siebie nie zostanie zachwiana. Przedstawiamy ci synonim wygody, świeżości i niezależności. Ciesz się komfortem każdego dnia z produktami higienicznymi od marki Bella. Uwielbiasz praktyczne rozwiązania? Wkładki Bella Panty Ultra to codzienny sprzymierzeniec kobiet. Są ultramiękkie, ultrachłonne i ultradopasowane. Poniżej reszta ich zalet.

  • Ryzyko podrażnień jest zminimalizowane.
  • Mogą być stosowane również w przypadku kropelkowego nietrzymania moczu.
  • Są elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb, a ich kształt ułatwia odpowiednie (wygodne) ułożenie. 

Wkładki Bella Panty Ultra - normal mixform

Są ultracienkie i miękkie, świetnie sprawdzają się na co dzień. Wkład chłonny typu mixform zapewnia wysoką chłonność oraz neutralizację niepożądanych zapachów. Lubisz nosić stringi? Bez obaw - te wkładki dopasowują się do każdego typu bielizny. Są uwielbiane przez kobiety, które cenią sobie wygodę.

Zobacz także:

Materiały prasowe

Wkładki Bella Panty Ultra - large

Mają te same właściwości, co wkładki Bella Panty Ultra, dodatkowo cechuje je wydłużony kształt. 

Wkładki Bella Panty Ultra - extra long

To wkładki w wersji extradługiej. Chronią bieliznę i gwarantują świeżość (również w przypadkach kropelkowego nietrzymania moczu).       


Życie bez ograniczeń, życie na własnych zasadach, odwaga i wiara we własne możliwości - oto, czym jest pewność siebie. Istnieje kilka kluczowych czynników, które pomogą ci ją odkryć. Nowe wkładki Bella Panty Ultra są w tej kwestii nieocenionym pomocnikiem. Dzięki nim nie ulegniesz rozproszeniu w swojej drodze na szczyt.