Euro 2020 wystartowało, a wraz z nim wszelkiej maści rankingi i zestawienia ze świata futbolu. W ostatnich dniach szerokim echem w mediach odbił się ranking stworzony przez Daily Mail, czyli najpopularniejszy tabloid w Wielkiej Brytanii. Redakcja kobiecego działu dziennika stworzyła zestawienie królowych WAGs ze wszystkich 24 krajów, które walczą w tym miesiącu o tytuł Mistrza Europy w piłce nożnej mężczyzn.

Euro 2020: królowa polskich WAGs według „Daily Mail”

Narzeczona Marco Verrattiego z Włoch, żona Stevena Zubera ze Szwajcarii, czy też dziewczyna Andreasa Christensena z Danii - to tylko kilka WAGs wyróżnionych przez angielską gazetę. W gronie partnerek i żon piłkarzy, „które musicie znać”, oczywiście znalazła się także jedna Polka.

Co ciekawe, królową polskich WAGs nie okrzyknięto wcale bijącej rekordy popularności w mediach społecznościowych Anny Lewandowskiej, ani nawet dobrze znanej Brytyjczykom Sary Boruc, która ostatnio osiąga spektakularne sukcesy w świecie mody. 

Wybór redakcji Daily Mail padł na... 31-letnią Marinę Łuczenko-Szczęsną, czyli żonę występującego na pozycji bramkarza zawodnika włoskiego klubu Juventus F.C. i reprezentacji Polski, Wojciecha Szczęsnego.

Marina Łuczenko-Szczęsna to dobrze znana w Polsce piosenkarka i aktorka, która zaczęła spotykać się z Wojciechem Szczęsnym w 2013 roku (...) Ma 745 tysięcy obserwatorów na Instagramie i często zamieszcza tam radosne zdjęcia ze swoim ukochanym mężem i synem - donosi tabloid.

Zobacz najnowsze zdjęcia Mariny już teraz w naszej GALERII.