Ta wieść rozniosła się z prędkością światła. Dakota Johnson, gwiazda takich obrazów jak choćby 50 twarzy Greya i lider Coldplay spotykają się od roku, więc dla wielu powiększenie ich rodziny było naturalną koleją rzeczy i niczym więcej, niż po prostu kwestią czasu.

Dakota Johnson potwierdziła doniesienia o związku z Chrisem Martinem

Jakież więc było rozczarowanie, gdy okazało się, że informacja o tym, że córka Melanie Griffith i Dona Johnsona spodziewa się dziecka, która obiegła media w zawrotnym tempie zanim zdążono jej zaprzeczyć, to zwyczajnie fake news.

Dakota Johnson jest w ciąży?

A miało być tak pięknie. Mówiło się, że osoby z bliskiego otoczenia pary potwierdziły te informacje, a w ostatnią niedzielę miało odbyć się przyjęcie, podczas którego domniemani przyszli rodzice mieli zdradzić płeć swego maleństwa. Zrobiono nawet zdjęcia – niebieskie balony unoszące się nad posiadłością pomiędzy nielicznymi różowymi miały zwiastować oczekiwanie na chłopca.

Co się okazało? Że party owszem się odbyło, ale jedynym powodem do świętowania były urodziny gwiazdy (4 października Dakota skończyła 29 lat). Co do rzeczywistych planów zakochanych wiadomo niewiele, bo aktorka jest przeczulona na punkcie własnej prywatności i nie udziela informacji w pozazawodowych kwestiach. Nawet ta zaprzeczająca plotkom o ciąży została jej decyzją przekazana opinii publicznej za pośrednictwem menadżerki. Wprawdzie dziś ich związek jest już oficjalny i nie ma potrzeby ukrywania go, co czynili na początku, ale jeśli chodzi o dalsze plany - oboje milczą.

Fani są bardziej niż rozczarowani, ale nie pozostaje im nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i czekać. Wszystko wskazuje na to, że między aktorką i muzykiem, który jest już tatą 14-letniej Apple i 12-letniego Mosesa ze związku z Gwyneth Paltrow jest tak dobrze, że być może informacja o tym, że Dakota Johnson jest w ciąży została podana nieco przedwcześnie. Na to liczymy!

Makijażowy sekret Dakoty Johnson