Ta dwójka pilnie strzeże swojej prywatności. O tym, że Dakotę Johnson, aktorkę znaną m.in. z ekranizacji m.in. 50 twarzy Greya i Chrisa Martina, frontmana Coldplay łączy uczucie, dowiedzieliśmy się już jakiś czas temu. Dokładnie pod koniec 2017 roku pojawiły się informacje o ich związku, ale para milczała na ten temat. Jednak zdjęcia zrobione przez paparazzich nie pozostawiały wątpliwości, że Dakota i Chris spędzają razem sporo czasu. Aktorka regularnie wspiera swojego chłopaka zza kulis na koncertach jego zespołu. Wychodzą na romantyczne kolacje, a niedawno widziano ich na spacerze z psem, podczas którego trzymali się za ręce i przytulali.

Dakota Johnson i Chris Martin są razem. Para spotyka się od roku

Chociaż wszystko wskazywało na to, że gwiazda 50 twarzy Greya i wokalista Coldplay są parą, dopiero niedawno Dakota potwierdziła związek z Chrisem. Zrobiła to przy okazji sesji okładkowej i wywiadu udzielonemu magazynowi Tatler. Na pytanie o swojego partnera odpowiedziała, że jest bardzo szczęśliwa, ale nie zamierza o tym rozmawiać. Niedawno jej mama, Melanie Griffith powiedziała serwisowi People, że uwielbia Chrisa Martina, ale jej córka dba o prywatność i musi to uszanować.

Być może już niedługo doczekamy się oficjalnego wyjścia Dakoty Johnson i Chrisa Martina. A tymczasem pozostaje nam cierpliwie czekać! Przynajmniej nie mamy już wątpliwości, że są razem. Kto wie, może wkrótce zdecydują się nawet na ślub?