W ostatnim czasie show-biznes dostarcza nam głównie bardzo smutnych wiadomości, jeśli chodzi o związki. W tym roku lista znanych par, które podjęły decyzję o rozstaniu zdaje się nie mieć końca. Anna Faris i Chris Pratt, Josh Duhamel i Fergie to jedne z ostatnich, jakie zaskoczyły nas najbardziej. Z kolei dawno nie zaskoczył nas żaden nowy związek z udziałem najgorętszych zagranicznych gwiazd. Do dzisiaj! 

Serwis Page Six donosi, że nową parą w Hollywood są Dakota Johnson i Jon Hamm! 28-letnią gwiazdę filmowej serii o Christianie Greyu i 46-letniego aktorka znanego głównie z roli Dona Drapera w serialu Mad Men widziano w zeszły czwartek w restauracji Kingside w Nowym Jorku. Jak twierdzi źródło serwisu, aktorzy wyglądali na szczęśliwych i świetnie bawili się w swoim towarzystwie. Co więcej, Dakota i Jon już wcześniej przyłapano razem podczas imprezy z okazji 70. urodzin Eltona Johna w kwietniu tego roku. Być może już wtedy między tą dwójką było coż na rzeczy. 

Johnson, wielokrotnie "swatana" przez portale plotkarskie z kolegą z planu Jamiem Dornanem, była do tej pory w dwóch dłuższych związkach. Od 2014 roku przez dwa lata spotykała się z brytyjskim modelem Matthew Hittem, a wcześniej przez trzy lata z amerykańskim aktorem Jordanem Mastersonem. Z kolei Hamm ma na koncie 18-letni związek z aktorką i scenarzystką Jennifer Westfeldt.