Wczoraj informowaliśmy Was o tym, że Daria Zhalina na drugi dzień po finale 6. edycji Top Model podpisała kontrakt z agencją modelek. Dziś dołączył do niej Daniel Tracz.

DARIA ZHALINA PODPISAŁA KONTRAKT Z A S MANAGEMENT >>>

Co prawda odpadł z programu tuż przed wielkim finałem, jednak Daniel Tracz zdołał zaznaczysz swoją pozycję w Top Model. Zachwyciła się nim Joanna Krupa, Mariusz Przybylski, Marcin Tyszka i Ania Jagodzińska. Nic więc dziwnego, że agencja skupiająca w swoim portfolio jednych z najlepszych modeli w Polsce wybrała właśnie jego na swój nowy nabytek.

"Zdecydowaliśmy się na podpisanie kontraktu z Danielem ze względu na jego idealną sylwetkę i ciekawą twarz. Daniel w niczym nie odstaje od modeli biorących udział w kampaniach takich marek jak: Versace czy Giorgio Armani. Widzimy w nim niesamowity potencjał. Jest bardzo konretnym i niezwykle męskim typem modela, który może osiągnąć sukces w tej branży" - komentuje Mickel Sorenson - Gregorkiewicz, Men Division Head Booker AS Management.

Co czeka Daniela w najbliższym czasie? Czy niebawem wyruszy na podbój światowych stolic mody? 

"Narazie skupiamy się na bieżących projektach, gdyż jest ich całkiem sporo. Staramy sie bardzo selektywnie wybierać zlecenia dla Daniela. Powoli prezentujemy go najważniejszym zagranicznym agencjom, które już wyraziły zainteresowanie jego osobą. Liczymy na to, że szybko uda nam się przygotować Daniela i wysłać go w wielki świat mody" - dodaje Mickel.

WSZYSTKIE MATERIAŁY NA TEMAT 6. EDYCJI TOP MODEL >>>