Daria Zawiałow przygotowuje się do wydania nowej płyty, która ma być najbardziej osobistym materiałem w jej dotychczasowej karierze. Premiera pierwszego singla z trzeciego albumu artystki zaplanowana jest na 15 stycznia. Co ciekawe, zapowiedź utworu pod tytułem "Kaonashi" zbiegła się w czasie z sensacyjnymi doniesieniami na temat życia osobistego piosenkarki. Jak donosi serwis Pudelek.pl, Daria Zawiałow rozstała się ze swoim mężem.

Daria Zawiałow rozstała się z mężem?

Daria Zawiałow i Tomek Kaczmarek pobrali się 21 maja 2016 roku. Małżeństwo wokalistki i występującego w jej zespole gitarzysty podobno niestety nie przetrwało próby czasu.

- Rozstali się już jakiś czas temu i nie robią z tego tajemnicy - donosi źródło Pudelka.

Ani Zawiałow, ani Kaczmarek, na razie nie odnieśli się do tych plotek.

- Bez komentarza - powiedział w rozmowie z Gala.pl menedżer Darii, Rafał Podlewski.

O kryzysie w związku autorki hitu "Hej Hej!" i muzyka znanego z występów w zespole Cała Góra Barwinków mówiło się w kuluarach już od kilku miesięcy. Pretekst do spekulacji pojawił się w wywiadzie z listopadowego wydania magazynu "Elle", w którym artystka zasugerowała, że jej relacje z mężem nie są tak dobre, jak kiedyś.

- Mama i dziadkowie, siostra, brat mojej mamy i jego córka, z czasem mój przyjaciel Michał, a także na pewnym etapie życia mój mąż. Wszyscy oni mieli na mnie ogromny wpływ. Akceptowali moją inność, nie przeszkadzali mi rozwijać się tak, jak chciałam. Zalewali ciepłem. Uczyli empatii. Wpajali, że trzeba być dobrym dla ludzi i świata - powiedziała, zapytana o osoby z rodziny, które miały na nią największy wpływ.

Zobacz także:

CZYTAJ TEŻ: Daria Zawiałow wyznaje w "Elle": "Był taki czas, że musiałam śpiewać na weselach, by się utrzymać"

Wszystko wskazuje na to, że dużo więcej na temat zdarzeń z osobistego życia Darii fani będą mieli okazję dowiedzieć się, przesłuchując jej najnowszy album.

- To, co mogę zdradzić - na pewno będzie on najbardziej osobisty w mojej dotychczasowej twórczości. Do tej pory raczej ukrywałam siebie, gdzieś za ścianą wyobraźni. Być może to, że jestem raczej typem introwertyczki, sprawiło, że unikałam w tekstach ekshibicjonizmu. Tak czułam się bezpieczniej. Nadszedł jednak czas zmian. Przez ostatnie dwa lata wiele wydarzyło się w moim życiu, a ja dojrzałam do tego, by o tym opowiedzieć. Oczywiście wciąż jestem fanką fantasy, kocham kreować rzeczywistość i uruchamiać wyobraźnię, ale wzbogacę tę płytę o parę osobistych przeżyć - wyznała.

Czekacie na nowe piosenki od Darii Zawiałow?

Zobacz zdjęcia piosenkarki z jej (byłym?) mężem już teraz w naszej GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Iga Lis, Natalia Szroeder i Daria Zawiałow razem w górach. Wiedzieliście, że się przyjaźnią? [FOTO]