Większość z was prawdopodobnie kojarzy Darię Zhalinę, która w wieku 20 lat przeprowadziła się do Polski i wzięła udział w 6. edycji Top Model. Uczestniczka modowego show na początku zachwyciła jurorów, a następnie widzów. Przekonała ich do siebie nie tylko swoją urodą, ale również naturalnością, skromnością i ciężką pracą, którą wkładała w (dosłownie!) każde zadanie. Wiele osób wróżyło jej zwycięstwo. Przypomnijmy, że Daria Zhalina dotarła do finału, ale nie wygrała programu. Mimo to udało jej się podbić świat modelingu. Daria ma na swoim koncie współpracę z popularnymi markami fashion, jak również kontrakty z agencjami modelek o światowej renomie. Sporą popularnością cieszy się również na Instagramie, gdzie obserwuje ją blisko 150 tysięcy osób. I to właśnie za pośrednictwem aplikacji Daria Zhalina przekazała swoim obserwatorom radosne wieści. Finalistka Top Model 6 wzięła ślub!

Daria Zhalina wzięła ślub!

Daria Zhalina opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie ze ślubu, a tym samym poinformowała swoich obserwatorów, że rozpoczyna nowy etap w swoim życiu. Modelka i jej partner wyglądają na szczęśliwych, a także bardzo w sobie zakochanych. Fotografię możecie zobaczyć w naszej galerii - na górze strony. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Wśród nich kilka słów od Osi Ugonoh i Michała Baryzy, którzy podobnie jak Daria, zasłynęli dzięki Top Model.

Uwagę zwraca również suknia ślubna Darii Zhaliny. Modelka postawiła na projekt marki australijskiej marki Keepsake, który został wykonany w całości z poliestru z recyklingu. Sukienka jest bardzo elegancka, natomiast asymetryczny krój oraz falbany dodają jej nieco nonszalancji i nowoczesnego sznytu. Co ciekawe, Daria Zhalina nie kupiła swojej sukni ślubnej, ale wypożyczyła ją w eGarderobe, czyli profesjonalnej wypożyczalni ubrań i dodatków od światowych marek. To znaczy, że wy również możecie założyć ją na swój ślub, wesele lub inną - wyjątkową okazję.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska przełożyli ślub! Co się stało? >>>