Dark trafił na Netfliksie pod koniec 2017 roku i od razu znalazł się w czołówce najchętniej oglądanych produkcji na platformie. Niemiecki serial przypadł do gustu m.in. fanom Stranger Things, a także miłośnikom gatunku science fiction. Opowiada bowiem o zaginionych chłopcach. Jednak bliscy, którzy chcą ich odnaleźć, muszą odkryć nie tylko, w jaki sposób zniknęły dzieci, ale również kiedy się to wydarzyło. Premiera 2. sezonu odbyła się niespełna rok temu. I chociaż wiele osób myślało, że fabuła nie może być już bardziej pogmatwana (w dobrym tego słowa znaczeniu), twórcy hitowej produkcji znowu nas zaskoczyli. Tym razem zobaczyliśmy nie tylko miasteczko Winden z przeszłości, ale również przekonaliśmy się, jak będzie ono wyglądało za kolejne 33 lata. Już niedługo Netflix zabierze nas w kolejną - nieoczywistą, nieco mroczną i niebezpieczną podróż w czasie. Serial Dark powraca!

Dark 3 - zwiastun i data premiery

Wczoraj na platformie YouTube pojawił się zwiastun Dark 3. „Ostatni cykl wkrótce się rozpocznie. Czy pętla zostanie przerwana?” - czytamy w opisie krótkiego filmu. Odpowiedź na to pytanie mamy poznać już 27 czerwca 2020 roku. Na ten dzień zaplanowano bowiem premierę 3., a tym samym ostatniego sezonu Dark. Zwiastun znajdziecie poniżej.

 

Do premiery nowego sezonu Dark został dokładnie miesiąc. Zachęcamy was do tego, aby przypomnieć sobie poprzednie części niemieckiej produkcji. Jeśli odświeżycie swoją pamięć, na pewno z większą łatwością, a tym samym z przyjemnością obejrzycie nowe odcinki.

 

„Szkoła dla elity” powróci z 4. sezonem i niestety w niepełnym składzie. Kogo zabraknie? >>>