Zastanawiałyście się kiedyś, jak ona to robi, że zawsze wygląda nieskazitelnie, a jej sylwetka wcale się nie zmienia pomimo upływającego czasu? Wygląda na to, że znamy odpowiedź. I jak możecie się domyślać, wymaga to nie lada wyrzeczeń. Okazuje się bowiem, że Victoria Beckham bardzo restrykcyjnie pilnuje diety. Do tego stopnia, że codziennie je to samo. I to od 25 lat. O przyzwyczajeniach słynnej projektantki i ex-Spicetki w jednym z ostatnich wywiadów opowiedział jej mąż, David. Co Victoria Beckham je każdego dnia? Nie trzymamy was dłużej w niepewności.

Co je Victoria Beckham – codziennie, od 25 lat?

Ona je tylko grillowaną rybę i warzywa na parze – powiedział David Beckham w podcaście River Cafe Table 4. Bardzo rzadko robi wyjątek – dodał, podsumowując kulinarne upodobania żony. 

Wyjaśnił, że ostatni raz Victoria jadła coś innego, kiedy była w ciąży z ich córeczką Harper, która jak wiemy, ma już 10 lat! Piłkarz zapamiętał ten moment doskonale i wspomniał o nim w wywiadzie.

Jedyny raz, kiedy mieliśmy na talerzu to samo, to było w czasie ciąży z Harper. I było to niesamowite! – wyznał. To był jeden z moich ulubionych wieczorów. Nie pamiętam, co wtedy jedliśmy, ale wiem, że nigdy się już to nie powtórzyło

No cóż, to by się zgadzało z tym, co o swojej diecie mówi sama Victoria, która wyznała, że nie wyobraża sobie życia bez codziennej porcji łososia, którego regularnie spożywa w trosce o piękną cerę. Teraz wyszło na jaw, że je niewiele oprócz niego. Ciekawi jesteśmy więc, co zamówiła podczas ostatniej randki z mężem, na którą 3 lutego 2022 roku wybrali się do restauracji Oswald's w Londynie. Podejrzewamy jednak, że była to... ryba z warzywami. Bez frytek.