Przygotujcie się na to, że wiosną wszyscy będą śmigać w Reebokach. W dodatku w tych, z linii Classic. Marka przed świętami ogłosiła, że Dawid Kwiatkowski został jej nowym ambasadorem. A jak wiadomo – ten chłopak potrafi porwać za sobą tłumy. Wszystkie jego koncerty przyciągają rzesze fanów, z których ci najwierniejsi to Kwiatonators. Tylko na Facebooku pod tą nazwą zebrało się ponad 24 tysiące osób.
 

Dawid Kwiatkowski ambasadorem Reebok Classic

Dlaczego marka zdecydowała się połączyć siły z młodym, polskim wokalistą? Bo jest nie tylko głosem pokolenia millenialsów, do którego Reebok chce dotrzeć, ale wpisuje się także w filozofię brandu, który zaprasza do współpracy osoby energiczne, posiadające oryginalny styl (Kwiatkowski wielokrotnie na swoim Instagramie udowadniał, że lubi bawić się modą), konsekwentnie realizują swoje cele, a także robiące ciekawe rzeczy. W Polsce damską odsłonę marki promuje m.in. Julia Wieniawa. Na świecie ambasadorami Reebok ClassicGigi Hadid i Kendrick Lamar.

Dawid Kwiatkowski swoją debiutancką płytę wydał w 2013 roku. Zyskała ona miano złotej jeszcze przed wprowadzeniem do sprzedaży! Rok temu ukazał się jego czwarty krążek. Niebawem 21-latka zobaczymy w roli jurora w programie The Voice Kids.

Zobacz także: Reebok i Victoria Beckham łączą siły >>>