Dawid Ozdoba nie żyje. Smutne wieści przekazała jego mama, Ewa Ozdoba, za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku. W ubiegły poniedziałek (3 października 2022 roku) opublikowała charakterystyczną grafikę z czarną wstążką i poprosiła, by nie komentować jej postu, ponieważ to dla niej bardzo trudna sytuacja. Pożegnali go również znajomi. Przyczyna śmierci nie została ujawniona. Dawid Ozdoba odszedł w wieku 45 lat. Otwarcie mówił o tym, że zmaga się z depresją

Dawid Ozdoba nie żyje

Przypomnijmy, że Dawid Ozdoba od lat interesował się sportami sylwetkowymi. Wziął udział we wzbudzającym wiele emocji programie „Amazonki”, w którym 12 uczestników próbowało przekonać do siebie 6 uczestniczek. To właśnie show emitowane przez telewizję TV 4 przyniosło mu rozpoznawalność i medialny rozgłos. Następnie zajął się tańcem erotycznym i założył grupę Bad Boys. Co więcej, Dawid Ozdoba próbował swoich sił w MMA. Przez kilka lat walczył w oktagonie. W 2022 roku pojawił się na gali PRIME SHOW MMA 1, podczas której zasugerował, że chce wrócić do tej dyscypliny. 

Jeśli chodzi o jego życie prywatne, nie wiadomo zbyt dużo. W przeszłości był w związku z Edytą Herbuś – tancerką, aktorką i prezenterką telewizyjną. Ich relacja wzbudzała ogromne zainteresowanie tabloidów. 

--

Jeżeli ty lub bliska ci osoba znajduje się w trudnej sytuacji psychicznej, poszukaj pomocy. Możesz zadzwonić na Antydepresyjny Telefon Zaufania (22 484 88 01), który jest czynny od poniedziałku do piątku od godz. 15:00 do godz. 20:00. Specjaliści oraz specjalistki pomogą ci w rozwiązaniu problemu. Od od poniedziałku do soboty, w godzinach 11:00 – 21:00, dostępny jest również Telefon Zaufania Młodych (22 484 88 04), Natomiast 7 dni w tygodniu działa też całodobowy telefon wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym (800 70 2222). Nie bój się prosić o pomoc.