Bilety na ich solowe koncerty wyprzedają się w błyskawicznym tempie. Dawid Podsiadło czterokrotnie wyprzedał warszawski Torwar, natomiast bilety na trasę koncertową Taco Hemingwaya również zniknęły co do jednego. Są zdecydowanie najpopularniejszymi artystami w kraju, którzy opanowali listy przebojów. Kiedy pojawiła się informacja o tym, że łączą siły, fani oszaleli z radości. Okazało się, że zagrają wspólny koncert, który prawdopodobnie zwiastuje dłuższą zawodową przerwę każdego z nich. Dawid i Filip jako pierwsi polscy muzycy wystąpią na stadionie PGE Narodowy, który mieści ponad 70-tysięczną publiczność. Koncert, który odbędzie się 28 września, jest niepowtarzalną okazją, aby zobaczyć artystów na jednej scenie. Podczas tego wydarzenia zagrają dwa koncerty, ale jesteśmy pewni, że wykonają wspólnie jakieś utwory, a na imprezie nie zabraknie również gości. Wczoraj o godzinie 12:00 ruszyła przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro. Nie obyło się jednak bez problemów, ponieważ zainteresowanie jest ogromne i przeszło oczekiwania organizatorów!

Przedsprzedaż biletów na koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya przesunięta o kilka godzin z powodu ogromnego zainteresowania

Na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku 80 tysięcy osób wyraziło zainteresowanie koncertem Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya. Nie mamy wątpliwości, że ponownie jako pierwsi artyści w kraju wyprzedadzą wszystkie bilety, które trafią do sprzedaży już jutro. Będziecie mogli je kupić na stronie eBilet.pl w południe. Maksymalna ilość wejściówek na jedną osobę to 4 sztuki. Wczoraj użytkownicy Allegro mogli jako pierwsi zakupić bilety na koncert. Było jednak tylu chętnych, że zewnętrzny system emailingowy do generowania kodów nie wytrzymał obciążenia. Przedsprzedaż pierwszego dnia trzeba było przesunąć o 2 godziny tak, aby wszyscy uprawnieni mogli dostać kod uprawniający do zakupu. Jeśli Wam również zależy, aby znaleźć się na tej imprezie i posłuchać wspólnego – pierwszego i zapewne ostatniego – koncertu Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya, zalecamy jutro zachować czujność. Podejrzewamy, że bilety rozejdą się w rekordowym tempie, jak to w przypadku tych dwóch panów bywa!