O półtorarocznej przerwie Dawida Podsiadło wszyscy zdążyliśmy już zapomnieć. W 2016 roku artysta ogłosił, że potrzebuje oddechu od pracy i zniknął z życia publicznego na jakiś czas. Ku uciesze fanów jesienią 2018 roku wydał swoją 3 płytę, zatytułowaną Małomiasteczkowy. Album pobił rekordy popularności, a single na czele z tytułową piosenką wspięły się na szczyty list przebojów. Podsiadło znalazł się wśród najchętniej słuchanych muzyków według platformy streamingowej Spotify, a wczoraj został uhonorowany prestiżową nagrodą Paszport Polityki w kategorii Muzyka popularna.

Dawid Podsiadło wystawił na aukcję WOŚP Małomiasteczkowy Kiosk! Artysta dostarczy go osobiście >>>

W ramach pierwszej trasy koncertowej, która odbyła się przed końcem roku, Dawid Podsiadło zagrał kilkanaście koncertów w największych miastach w Polsce, m.in. w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Bilety wyprzedały się w błyskawicznym tempie, podobnie jak na kolejną odsłonę trasy Wielkomiejski tour. Pod koniec roku artysta ogłosił koncerty w 30 mniejszych miastach. Na liście znalazły się m.in. Chełm, Mrągowo, Rzeszów, Żyrardów i Opole.

Dawid Podsiadło ogłosił nowe daty i miejsca koncertów Wielkomiejski tour

Rok 2019 zapowiada się dla Dawida Podsiadło bardzo pracowicie. Pierwsza odsłona Wielkomiejski Tour zawierała 30 koncertów. Sprzedaż biletów trwała... 4 minuty. Tyle dokładnie zajęło fanom wykupienie wszystkich wejściówek na zaplanowane występy w małych miastach. Ale nic straconego, ponieważ artysta ogłosił kolejne daty, a nawet kilka dodatkowych miast, m.in. Oławę i Bytom, w których pojawi się i zagra piosenki z najnowszej płyty, a także starszy repertuar. Oznacza to, że w prawie każdym mieście Dawid Podsiadło wystąpi dwukrotnie. Sprzedaż biletów na Wielkomiejski Tour ruszy 11 stycznia w piątek o godzinie 12:00 na stronie goodtaste.pl. Trzymajcie rękę na pulsie, bo sytuacja zapewne się powtórzy, a biletów zabraknie szybciej niż się wydaje. W galerii znajdziecie dodatkowe daty trasy koncertowej.