Obiad z Robertem Lewandowskim, kolacja ugotowana przez Mateusza Gesslera, spotkanie z Tomaszem Lisem lub przemowa Szymona Majewskiego na ślubie? Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwają w najlepsze. 27. finał odbędzie się już 13 stycznia, a pieniądze z największej zbiórki w Polsce w tym roku zostaną przekazane na wsparcie wyspecjalizowanych placówek medycznych, zajmujących się diagnostyką i leczeniem ciężko chorych dzieci. Niedawno pisaliśmy o tym, że Kasia Tusk oddała na zbiórkę swoją suknię ślubną, zaprojektowaną przez Gosię Baczyńską i Magdę Sochę-Włodarską z marki Warsaw Poet. Kolejnym artystą, który zdecydował się wesprzeć WOŚP jest Dawid Podsiadło, wystawiając chyba jedną z bardziej nietypowych rzeczy. Muzyk postanowił przekazać na aukcję Małomiasteczkowy Kiosk, w którym sprzedawał swoją najnowszą płytę podczas jej premiery w Warszawie. Później obiekt pojawił się na koncertach przy okazji trasy Małomiasteczkowy Tour, gdzie również fani mieli okazję spotkać Dawida osobiście i kupić jego album.

Dawid Podsiadło wystawił na aukcję WOŚP Małomiasteczkowy Kiosk

Jeśli marzycie o spotkaniu z Dawidem Podsiadło, nie ma ku temu lepszej okazji. Możecie jednocześnie je spełnić i przekazać pieniądze na szczytny cel. Na Allegro znajdziecie aukcję WOŚP 2019, w ramach której artysta dostarczy Wam osobiście Małomiasteczkowy Kiosk

Dawid Podsiadło ogłosił nową trasę koncertową i tym razem wystąpi w małych miastach! Sprawdźcie, czy Wasze jest na liście >>>

Teraz możesz go kupić – tak, mam na myśli kiosk. Oczywiście z dostawą*, bo wiadomo, że nie damy rady Ci go wysłać. Zwycięzcy aukcji kiosk dostarczę osobiście, i nawet coś w nim sprzedam, zadeklarował muzyk.

Obiekt licytuje obecnie 9 osób, a cena wynosi 1125 zł. Jednak aukcja trwa od wczoraj, dlatego należy pamiętać, że bardzo szybko może się zmienić. Sprawdźcie w galerii, jak wygląda zawartość Małomiasteczkowego Kiosku Dawida Podsiadło!