Księżna Kate już dawno nie znikało na tak długo. Po tym jak żona księcia Williama pojawiła się 11 lipca na finale męskiego singla wielkoszlemowego Wimbledonu, nie pokazywała się publicznie przez równo 66 dni. Co więcej, w tym czasie Kate Middleton nie udało się nawet sfotografować żadnym paparazzi. Brak jakichkolwiek wieści na temat tego, co dzieje się z księżną Cambridge wywołał falę spekulacji.

Księżna Kate po ponad dwóch miesiącach wraca do pełnienia obowiązków

Jak można się było spodziewać, w pierwszej kolejności internauci zaczęli podejrzewać, że wybranka następcy brytyjskiego tronu najprawdopodobniej na tyle czasu zniknęła z przestrzeni publicznej z powodu swojej kolejnej ciąży. Plotki dodatkowo podsycił fakt, że już od dłuższego czasu mówi się o tym, że William i Kate pragną mieć w sumie czworo dzieci.

Trudno się więc dziwić, że gdy do mediów przedostała się informacja, że w połowie września Kate ma w końcu wrócić do pracy, wiele osób spodziewało się, że matka ośmioletniego księcia George'a, sześcioletniej księżniczki Charlotte i trzyletniego księcia Louisa pokaże się z wyraźnie już zaokrąglonym brzuchem. Ich przewidywania sprawdziły się?

Kate Middleton jest w ciąży?

15 września Kate zjawiła się z bazie Royal Air Force Brize Norton w Oxfordshire, aby spotkać się z  tymi, którzy wspierali ewakuację cywilów z Afganistanu. Wszyscy ci, którzy byli zwolennikami teorii, że dłuższe zniknięcie księżnej Cambridge związane było z jej odmiennym stanem, mogli się mocno rozczarować. Sylwetka Kate dość jednoznacznie wskazuje na to, że o żadnej ciąży, przynajmniej w tym momencie, raczej nie może być mowy.

Miłośniczkom i miłośnikom stylu księżnej Kate – a wiemy, że jest ich tutaj sporo – spieszymy donieść, że modna torebka, w której żona Williama pokazała się na swoim pierwszym publicznym wystąpieniu od ponad dwóch miesięcy, pochodzi z kolekcji angielskiej marki Tusting. Udało nam się ustalić, że model, na który zdecydowała się księżna, nosi nazwę Mini Holly. Jest dostępny na stronie internetowej marki w sześciu kolorach i kosztuje aktualnie 295 funtów brytyjskich, czyli około 1584 złote.

Zdjęcia księżnej Kate z jej wizyty w bazie RAF Brize Norton znajdziecie w naszej galerii.

 

Zobacz także: