Nie tak dawno Miley Cyrus przypomniała nam, że same możemy kupić sobie kwiaty, a błędy się zdarzają, bo przecież wszystkie byłyśmy ekhm, jesteśmy młode. Tak bardzo skupiamy się na codziennych obowiązkach, że troska o samą siebie spadła na dalszy plan. I nie chodzi tu o zrobienie maseczki raz w tygodniu, wypicie zielonego smoothie lub pójście do kosmetyczki. Mówimy tu o czymś znacznie ważniejszym.

Gdzie

Miękka kanapa w salonie, bieżnia na siłowni, a może fotel stomatologa. Troska o siebie to nie tylko wysportowana sylwetka, czy zrelaksowana głowa. Ile z nas odkłada wizyty u specjalistów, bo wydaje nam się, że mamy czas, że to nic pilnego, a kończy się tym, że idziemy dopiero w ostateczności, gdy już nie będzie innego wyjścia. I jasne, możemy mówić, że nie trzeba, że nie mamy czym dojechać, bo to drugi koniec miasta, ale przecież opcji jest wiele. Jedziesz komunikacją miejską, prosisz kogoś o podwózkę, bierzesz taksę albo auto swoje lub z Traficara. W końcu to ty decydujesz, na jaką niezależność stawiasz tym razem. Bo najważniejszy jest cel.

 

Jak

Najlepiej tak jak lubisz tylko pytanie, jak to z tym lubieniem jest u Ciebie. Oczywiście zawsze fajnie obejrzeć ten sam serial setny raz w akompaniamencie chipsów i bąbelków coli, tylko może niekoniecznie dobrze jest to robić codziennie. Małe guilty pleasure jest świetne i potrzebne, ale próbowanie nowych rzeczy może dać taką samą, jak nie większą przyjemność. Zastanów się, czego zawsze chciałaś spróbować, ale brakowało Ci chęci, energii, okazji… Umów się, spróbuj, kup bilet. Nie masz czym dojechać? To nie problem weź Traficara, samochód na kilometry i jedź kiedy i gdzie tylko chcesz, na swoich warunkach. Nie masz prawa jazdy? Wybierz komunikację miejską lub zorganizuj wypad ze znajomymi. Może okazać się, że mieliście podobne plany, ale nigdy o tym ze sobą nie rozmawialiście.

Z kim

Samej, z przyjaciółmi, ze zwierzakiem. To już zależy od Ciebie. Nie musisz kolejny raz godzić się na wynajem motelu pod tytułem “Im więcej łóżek w pokoju tym lepiej”. Zadbaj o swój komfort. Może chcesz spontanicznie decydować o kolejnych punktach podróży i wyjątkowo do nikogo się nie dopasowywać? Wybierając Traficara nie musisz czekać na spóźniony autobus, czy jak w przypadku własnego samochodu martwić się o płatne parkingi, czy opłaty za paliwo, bo masz to już w cenie. Sama podejmujesz decyzję, kiedy, gdzie i z kim wyruszasz w drogę - w końcu to Twoja podróż i Twój czas, który warto spożytkować lepiej niż na zamartwianiu się o samą trasę.

Zobacz także:

Czym

Możesz jechać, czym tylko chcesz. Pytanie tylko, co spełni Twoje oczekiwania i da Ci pełną niezależność. Pomyślałaś o samochodzie? Ale pewnie o swoim lub takim niedrogim, bez problemów, frustracji i bez zbędnych formalności. To może jeszcze bez opłat za miejsca parkingowe, paliwo czy mechanika. Bardzo proszę! Dzięki Traficarowi do teatru możesz jechać kompaktowym samochodem osobowym, którym łatwo się parkuje, za miasto weźmiesz komfortowego SUVa, a do pracy w trakcie korków, elektryka. Potrzebujesz zrobić porządki na strychu, w piwnicy, a może przed Tobą jesienne ogarnianie ogrodu? Bierzesz samochód dostawczy i załatwiasz, co trzeba. Tak po prostu, prosto z ulicy, na jeden klik w aplikacji.

To gdzie jedziemy?

Pobierz aplikację Traficar i korzystaj z samochodów na kilometry, kiedy tylko chcesz.
Aplikacja mobilna Traficar dostępna jest w sklepach Google Play, App Store oraz Huawei AppGallery.