Demi Moore ma na swoim koncie kilka związków, jednak najbardziej w naszej pamięci zapadły dwa. Pierwszy to ten z Brucem Willisem, który był jej drugim mężem. Po pierwszym, Freddym, który jest autorem tekstów piosenek, zostało jej nazwisko. Ich małżeństwo trwało 6 lat. Z Brucem Willisem doczekali się trzech córek. Niestety ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Rozwiedli się po 13 lata w październiku 2000 roku. Później łączono aktorkę z Leonardo DiCaprio, Bradem Pittem, Anthonym Kiedisem z Red Hot Chili Peppers, Owenem Wilsonem, Tobeyem Maguire czy Colinem Farrellem. Jednak tym drugim mężczyzną z życia Demi, o którym szczególnie pamiętamy, jest Ashton Kutcher. Cóż, ludzie nie mogli uwierzyć, że mimo dzielącej ich różnicy wieku, która wynosiła 16 lat, oni się dogadywali. Nawet się pobrali 24 września 2005 roku. Jednak w 2011 roku zdecydowali o separacji, a w 2013 rozwiedli się. Przyczyną miała być niewierność aktora. Po jakimś czasie Demi znów rzuciła się w wir randkowania. Obecnie, jak donoszą amerykańskie media, 59-latka spotyka się z Danielem Hummem. Co wiemy o nowym wybranku aktorki i ich relacji?

Demi Moore i Daniel Humm – historia związku

Demi Moore pierwszy raz została zauważona z nowym partnerem w marcu podczas paryskiego tygodnia mody w stolicy Francji. Na początku kwietnia media zaczęły donosić, że być może to nowy chłopak Demi, którego miała poznać przez wspólnych znajomych. Podobno od razu między nimi zaiskrzyło, tym bardziej że Daniel ma być czarujący, oczytany i kochać przygody jak Demi. Mają również podobne poczucie humoru.

Kolejna ważna data w związku Demi i Daniela to 5 czerwca tego roku, czyli oficjalne pojawienie się pary na French Open, gdzie nie szczędzili sobie czułości i wyglądali na totalnie zakochanych. Jak donoszą źródła People.com i Pagesix.com Demi wpada też chętnie do restauracji Daniela, który na co dzień jest mocno zapracowany, na romantyczne kolacje. Bo Daniel zna się na kuchni doskonale. Czyżby przez żołądek do serca?

Kim jest Daniel Humm?

Daniel Humm to pochodzący ze Szwajcarii 46-letni szef kuchni i restaurator. Ma na swoim koncie wiele nagród, w tym gwiazdki Michelin (pierwszą zdobył już w wieku 24 lat), i cieszy się światowym uznaniem. W Nowym Jorku, a dokładnie na Manhattanie prowadzi ekskluzywną restaurację Eleven Madison Park, która uważana jest za jedną z najlepszych na świecie. Co więcej, w czerwcu zeszłego roku Humm zdecydował się zmienić jej menu na całkowicie wegańskie i serwuje teraz wyłącznie dania na bazie roślin. Jest to pierwsza restauracja z trzema gwiazdkami Michelin, która oferuje wyłącznie potrawy roślinne. Warto również dodać, że Humm w Stanach jest od 2003 roku, kiedy postanowił przeprowadzić się ze Szwajcarii do San Francisco. Jak przystało na kulinarną sławę, ma także na koncie kilka książek kucharskich.

Demi Moore i Daniel Humm oficjalnie na Instagramie 

Choć Humm publikował już kilka postów wspierających Demi, to aktorka dopiero 14 czerwca zdecydowała się na wrzucenie na Instagram romantycznych zdjęć z nowym ukochanym. Cienie pary trzymającej się za rękę, czuły pocałunek w czoło... Followersi aktorki żywo i pozytywnie zareagowali na jej post, życząc jej i Danielowi dużo szczęścia.

Dzień później Demi udostępniła selfie z 5 czerwca, kiedy ona i Daniel zostali przyłapani przez paparazzi na pocałunku podczas French Open. Możecie zobaczyć to zdjęcie w galerii.