Choć trudno w to uwierzyć, trzy córki Demi Moore i Bruce'a Willisa są już dorosłe! I to od jakiegoś już czasu. Najstarsza – Rumer Willis ma 33 lata, a jej młodsze siostry – Scout LaRue Willis i Tallulah Belle Willis – odpowiednio – 29 i 27. Jesteście ciekawe, jak wyglądają? Demi Moore właśnie pochwaliła się najświeższymi zdjęciami, które udostępniła na swoim Instagramie.

Demi Moore z córkami w kampanii kostiumów kąpielowych Andie Swim

Zdjęcia pochodzą z kampanii kostiumów kąpielowych Andie Swim, marki, której aktorka jest inwestorką. Teraz dojrzała do tego, by firmę wesprzeć nie tylko finansowo, ale i wziąć udział w jej kampanii – właśnie razem z córkami. 

„Dziś jest ten dzień! Jestem ogromnie podekscytowana, że mogę podzielić się z wami zdjęciami z najnowszej kampanii @Andie.Swim, która jest afirmacją bliskości i odkrywania się przed ludźmi, których kochamy” – napisała w pierwszym poście z galerią zdjęć, na których wspólnie z Rumer, Scout i Tallulah opalają się ubrane w jednoczęściowe stroje kąpielowe marki (każda ma na sobie kostium w innym kolorze). Gwiazda więcej napisała w kolejnym poście, w którym Demi Moore i jej córki możemy oglądać także w bikini – każda wybrała bowiem fason, w którym czuje się najlepiej. 

„Ostatni rok uświadomił nam jak ważne jest bycie razem. Od samego początku wspieram @Andie.Swim jako inwestorka, teraz, bardziej niż kiedykolwiek poczułam, że warto dołączyć do nich, by powitać lato wolności i bliskości. Tym bardziej, że mogłam wziąć udział w tej kampanii razem z moimi córkami. Mam nadzieję, że inni także wykorzystają nadarzające się okazje, by budować wartościowe relacje i celebrować każdą chwilę z ludźmi, których kochają” – dodała. 

Jej jak widać świetnie się to udaje, czego najlepszym dowodem jest także kolejne zdjęcie, które Demi Moore udostępniła niedawno na swoim Instagramie. Tym razem zdjęcie prywatne – z wakacji w Grecji, które aktorka spędza na Santorini. Nie wiemy, czy towarzyszą jej wszystkie córki, ale najstarsza na pewno.

Demi Moore na zdjęciu z najstarszą córką  – Rumer Willis – podczas wakacji na Santorini

Demi Moore pochwaliła się bowiem zdjęciem, na którym są obie. Siedzą razem na motorówce i pozują z rozwianym włosem – także w kostiumach kąpielowych i w przeciwsłonecznych okularach. I trzeba przyznać, że wyglądają identycznie. „Jak siostry!” – zauważyli fani. I mają rację. Między 59-letnią Demi Moore i 33-letnią Rumer Willis niemal nie widać różnicy wieku. Obie mają też identyczne ciemne proste włosy, taki sam kształt ust i łudząco podobne rysy twarzy. Najlepiej zresztą przekonajcie się same – zdjęcie czeka na was w naszej galerii u góry strony.