Kiedy fashionablecompl, za którym stoją blogerzy Anna i Jakub Zając wyjechali do Hiszpanii, towarzyszył im właśnie nowy laptop ASUS Zenbook 14X OLED. Ich wrażenia? Zachwyt! Tak wspominają ten czas: „Wyjazd do Andaluzji przebiegał u nas pod znakiem intensywnej pracy. Zdecydowanie umilił ją i ułatwił nowy laptop Zenbook @asuspl, który testuję już od jakiegoś czasu! Moje laptopy to szczęściarze, bo towarzyszą mi w każdej podróży, a ten jest przepiękny, lekki, z cudownym wyświetlaczem i dotykowym ekranem, z praktycznym i pięknym etui i procesorem Intel Core™ i7 11 generacji, opowiada fashionablecompl. Współpracują z marką ASUS już wiele lat, więc doskonale znają markę, a te laptopy zawsze towarzyszą ich pracy. „To co mogę z dumą powiedzieć - każdy poprzedni sprzęt jest nadal świetnie wykorzystywany i przejęty przez naszych pracowników czy osoby z naszej rodziny, dzięki czemu z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że to doskonałe sprzęty na lata, podsumowują. 

 

 

Z kolei Adam Kaszewski, polski model i właściciel agencji modeli, zdecydowanie podkreśla niesamowitą użyteczność nowego laptopa Zenbook. „W moim życiu, w którym dzieje się milion rzeczy w tym samym czasie niezbędny jest laptop, który pomoże mi w codziennych wyzwaniach. Dzięki współpracy z @asuspl mam możliwość testowania sprzętu, który wreszcie sprostał moim oczekiwaniom”, pisze na swoim Instagramie Adam i podkreśla, że „ASUS Zenbook 14X OLED to smukły i kompaktowy laptop z rozkładanym na płasko ekranem. Wyposażony jest w najnowszy procesor Intel® Core™ i7 11. generacji, który czyni go dosłownie niezawodnym. Kolejnym (wielkim!) plusem jest to, że komputer jest tak lekki, że można go wszędzie ze sobą zabrać Dodatkowo 14 calowy wyświetlacz OLED 4K gwarantuje ultra żywe i wyjątkowo precyzyjnie odwzorowane kolory, co czyni komputer nie do zastąpienia”, dodaje model.

 

 

Ale kiedy swoje wrażenia z zachwytem opisuje mentorka i coach Karolina Cwalina-Stępniak to musi być naprawdę coś: „Dla mnie najważniejsze, że ASUS Zenbook 14X OLED ma wyjątkowo piękny design. Do tego jest ultra lekki (1,4 kg) i smukły (15,9 mm w profilu). Można go zabrać ze sobą gdziekolwiek w torebce”, zachwala mentorka. I dodaje, że „do tego jest bardzo wytrzymały. Przeszedł testy pod kątem zgodności z niesamowicie wymagającym standardem niezawodności i wytrzymałości MIL-STD-810H stosowanym przez armię USA”. Mąż Karoliny, Łukasz, zainteresował się faktem, że jest napędzany najnowszym procesorem Intel® Core™ i7 11 generacji, a 14-calowy wyświetlacz OLED HDR 4K ma nowe proporcje ekranu 16:10 dla wygodniejszej pracy i posiada certyfikację PANTONE®, która gwarantuje ultrażywe i wyjątkowo precyzyjne odwzorowanie kolorów. Karolina dodaje jeszcze, że bardzo podoba jej się zawias ErgoLift - „umożliwia ułożenie laptopa na płasko i wspólne oglądanie treści do łatwego wspólnego korzystania w pracy i nie tylko”, dodaje Karolina. 

Zobacz także:

 

 

Wszyscy oni są ludźmi w nieustającym ruchu, którym laptop towarzyszy przez cały dzień w pracy, a wieczorem służy do relaksu. I jeśli oni podkreślają jego jakość, użyteczność i wytrzymałość, zachwycając się jednocześnie lekkością i designem, to naprawdę warto go polecić.