W marzeniach o ślubie rodem z bajki wcale nie musi chodzić o księcia na białym koniu, a o kreację, w jakiej staniemy przed ołtarzem lub w innych okolicznościach w celu sformalizowania związku. Takie pragnienie w zasadzie łatwo spełnić, bo jeśli marzy nam się kreacja inspirowana jedną z naszych ulubionych księżniczek Disneya, podobną można po prostu zamówić u dobrej krawcowej. Albo kupić gotową. Już niebawem będzie taka możliwość i oferuje ją właśnie Disney!

W ramach marki Disney Weddings, która proponuje organizację ślubów w klimacie bajek Disneya, pojawi się też linia oferującą suknie ślubne inspirowane m.in. Arielką, Kopciuszkiem, Królewną Śnieżką, Dżasminą, Pocahontas czy Bellą. Pierwsza kolekcja zadebiutuje w ramach New York Bridal Fashion Week już w kwietniu tego roku. Debiutancka linia będzie zawierała 16 różnych modeli w rozmiarach od XS do XL, a także w dwóch różnych przedziałach cenowych.

Disneyland szuka księżniczek i superbohaterów! Jak zdobyć pracę marzeń?
 


Sukienki w ramach linii Disney Fairy Tale Weddings Collection będą kosztować o 1200 do 2500 dolarów (czyli od ok. 4500 do ok. 10 000 zł), a ceny modeli z kolekcji Disney fary Tale Weddings Platinum Collecton będą wahać się od 3500 do 10000 dolarów (czyli od ok. 14 000 do ok. 40 000 złotych).

Modele sukienek Disney Weddings Collections będą charakteryzować się różnorodnością fasonów oraz materiałów, począwszy od popularnej tkaniny mikado, przez eteryczny tiul i lekki szyfon po marszczoną organzę i koronki. 7 z 16 premierowych modeli trafi do sprzedaży do salonów Kleinfeld Bridal w Nowym Jorku oraz Toronto, a zatem by zrealizować swoje marzenie, trzeba będzie też zainwestować w bilet lotniczy.