Zapachy w zgodzie z nastrojem

Zestaw do samodzielnego tworzenia masek do włosów pozwala nam dowolnie urozmaicać pielęgnację przez dodawanie ulubionych zapachów. Komu za dużo czekolady (jeśli to w ogóle jest możliwe), ten może postawić na jeden z czterech owocowych boosterów. Ten unikatowy zestaw sprawi, że pielęgnacja włosów codziennie może pachnieć inaczej. A to idealnie uzupełni nasz nastrój każdego dnia. Ale przecież OnlyBio to nie tylko zapachy. Marka stawia na głęboką, naturalną troskę o włosy i realnie sprawia, że zaczynają lśnić i błyszczeć.

mat. prasowe

Czego potrzebują włosy?

Włosomaniaczki wiedzą, że to odpowiednie proporcje protein, humektantów i emolientów sprawiają, że fryzura wygląda najlepiej na świecie. A marka OnlyBio idzie dalej i proponuje, by dostarczyć naszym włosom wszystkiego naraz. Mając zestaw do samodzielnego tworzenia masek, możemy je komponować w zgodzie z aktualnymi potrzebami. Eksperci podpowiadają, by obserwować wnikliwie swoje włosy i przynajmniej raz w tygodniu nakładać maskę dostosowaną do ich porowatości wymieszaną z wybranym boosterem lub boosterami. Do wyboru mamy: DIY by OnlyBio Booster proteinowy, DIY by OnlyBio Booster humektantowy, DIY by OnlyBio Booster emolientowy, DIY by OnlyBio Booster silikonowy oraz DIY by OnlyBio Maska do włosów o każdej porowatości o zapachu czekolady mlecznej klasycznej E.Wedel.

mat. prasowe

W trzech krokach 

Żeby stworzyć swoją własną maskę marzeń, musimy wykonać trzy rzeczy:
1. Połączyć maskę z wybranym boosterem lub boosterami w proporcji 1:1. 
2. Wymieszać na dłoni, zaaplikować na długości włosów i odczekać około 15 minut. 
3. Spłukać mieszankę wodą i cieszyć się pięknymi włosami!

A kiedy już zrozumiesz, jak wspaniały produkt możesz sama tworzyć, podziel się nim z przyjaciółką, siostrą i mamą! Zestaw DIY od OnlyBio i E.Wedel będzie fantastycznym świątecznym upominkiem.

Szyte na miarę

Personalizacja produktu i pielęgnacji włosów realnie odpowiada na nasze potrzeby. Jest nie tylko skuteczna, lecz także przyjemna dla zmysłów. Czekolada pachnie obłędnie i przez chwilę można uwierzyć, że jesteśmy w środku fabryki ze słodyczami. Uważajcie, by się nie pomylić – ten zestaw nie jest przeznaczony do spożycia. Produkty będące efektem współpracy marek OnlyBio i E.Wedel są dostępne wyłącznie w sieci sklepów Rossmann oraz w sklepie internetowym www.onlybio.life. Radzimy się pospieszyć, ponieważ zestawy te będą dostępne na półkach tylko do wyczerpania zapasów. Produkty są naturalne i wegańskie. Dają nie tylko doskonałą pielęgnację i olfaktoryczną przyjemność, lecz także doskonałą zabawę przy tworzeniu własnych produktów kosmetycznych.

A wszystko to w sklepie: OnlyBio.