9 miesięcy konsekwentnego milczenia w sprawie swojej ciąży pozwoliło Kylie Jenner osiągnąć zamierzony efekt – od momentu narodzin jej córeczki, czyli prawie od tygodnia, zagraniczne media nie mówią o niczym innym. Atmosferę skutecznie podgrzał film, który celebrytka zamieściła na swoim Instagramie, a który dokumentował oczekiwanie na maleństwo i jego przyjście na świat. Choć w tej produkcji Kylie nie pokazała dziecka (ale swoją najmłodszą pociechę zaprezentowała za to Kim Kardashian), nie tylko jego wizerunek jest owiany tajemnicą. Póki co nie wiemy także, jakie dziewczynka nosi imię i czy w ogóle już je ma, choć akurat w tej kwestii są mocne typy.

Kolejna niewiadoma dotyczy tego, jak dziewczynka będzie się nazywać – niewykluczone, że Kylie zdecyduje się przekazać córce własne nazwisko, by przedłużyć linię rodową. Jedno jest pewnie – maleństwo na pewno nie będzie nazywać się Scott z tej prostej przyczyny, że nie jest to prawdziwe nazwisko jej ojca. 25-letni raper skrywający się po pseudonimem Travis Scott naprawdę nazywa się Jacques Webster.

Zważywszy na to, że Kylie nieprędko wróci do obowiązków zawodowych obstawiamy, że rodzice będą  dążyli do tego, by jak najdłużej podtrzymać zainteresowanie wokół maleństwa, dlatego też nie spodziewamy się, że te informacje szybko wyjdą na światło dzienne.

A więc, Butterfly Webster? Podoba się wam to zestawienie? Jakie są wasze typy?