O tym, że film Netflixa „Do wszystkich chłopców, których kochałam”, zrealizowany na podstawie książki o tym samym tytule autorstwa Jenny Han, będzie miał swoją kontynuację, dowiedzieliśmy się dokładnie rok temu. Potwierdzili to odtwórcy głównych ról, Noah Centineo wcielający się w postać Petera Kavinsky’ego oraz Lana Condor, czyli filmowa Lara Jean. Co oznacza, że poznamy ciąg dalszy przygód Lary, która poznajemy w momencie kiedy pisze listy do wszystkich dotychczasowych obiektów westchnień, oprócz wspomnianego już Petera, również do sąsiada Josha Sandersona (wciela się w niego Israel Broussard), czyli chłopaka siostry Lary, Margot (granej przez Janel Parrish).

Zobacz także: Noah Centineo ma nową dziewczynę!

Do wszystkich chłopców, których kochałam 2 - mamy pierwsze zdjęcia z filmu! 

Pierwsza część kończy się happy endem, bo Peter i Lara zostają parą. Ale kto czytał „Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham” wie, że sielanka nie będzie trwała wiecznie. Na horyzoncie pojawia się bowiem kolejna z miłości Lary, John Ambrose McClaren. Początkowo grał go Jordan Burtchett, ale w sequelu zobaczymy już Jordana Fishera.

Premierę „Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham” zaplanowano na 12 lutego 2020, czyli tuż przed Walentynkami. Co więcej, wiadomo już, że powstanie także trzecia część filmu, „Always and forever, Lara Jean”, ale szczegóły jego emisji jeszcze nie zna znane. Tymczasem w sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia sequelu, a dokładnie cztery kadry, na których widzimy Larę, Petera, Johna, siostrę Lary Kitty (Anna Cathcart) oraz ich ojca granego przez Johna Corbetta („Moje wielkie greckie wesele”). Potwierdzają one, że wątek Johna Ambrose’a McClarena i Lary Jean będzie dość istotny, ale całość będzie kręciła się wokół głównej bohaterki i Petera. Nie wiemy jak wy, ale my już nie możemy się doczekać!

Zobacz także: Wszystkie dziewczyny Noah Centineo, o których musicie wiedzieć