Nowa wersja kolorystyczna urządzeń Dyson

Wnikliwi z pewnością dostrzegli już, że w sklepach Dyson oraz na stronie Dyson.pl pojawiła się intrygująca nowość – udoskonalone urządzenia w kolorze niebiesko-różowym ze stylowym, ultramatowym wykończeniem. Pastelowy róż, elektryzujący i głęboki odcień niebieskiego nadają im luksusowego charakteru. Ta odsłona jest owocem poszukiwań idealnego designu przez projektantów marki, inżynierów z zespołu ds. kolorystyki, materiałów i wykończeń. 

Nasza gama kolorystyczna, tworzone tak samo starannie, jak urządzenia i akcesoria do stylizacji włosów Dyson, odważnie wyznacza nowe trendy (...) Odświeżyliśmy ikoniczny, fuksjowy róż, od którego zaczęła się nasza przygoda z urządzeniami do stylizacji włosów, tworząc nieco jaśniejszy, niemetaliczny odcień. Kolor niebieski powstał natomiast na bazie intensywnie niebieskiej barwy kamienia półszlachetnego lapis lazuli, aby zapewnić odpowiedni kontrast dla pudrowego różu. Nową kolorystykę podkreśla ultramatowe wykończenie, uzyskane przez precyzyjne nałożenie satynowych powłok, dzięki którym urządzenia mają gładką, przyjemną w dotyku powierzchnię i dobrze leżą w dłoni – mówi Emma Sheldon, wiceprezeska ds. kolorystyki, materiałów i wykończeń.

Urządzenia Dyson, poza genialnymi efektami, które gwarantują, kojarzą się także z unikatowymi kolorami. Marka ma bowiem za sobą wiele eksperymentów dotyczących rozmaitych barw i wykończeń. Warto też wspomnieć, że w przypadku najnowszej odsłony ich sprzętów, wykorzystano specjalną powłokę stylizowaną na ceramiczną – odważnie przełamuje ona konwencje współczesnego wzornictwa. Łagodny róż z kontrastującym chłodem koloru niebieskiego to ultrastylowy duet, który genialnie podkreśla innowacyjność oraz wyjątkowość urządzeń do stylizacji włosów od marki Dyson. 

Materiały prasowe

Urządzenia do stylizacji włosów od marki Dyson

Wszystkie urządzenia sprzedawane są w pięknym, eleganckim etui, które sprawia, że korzystanie z nich staje się jeszcze praktyczniejsze. Dodatkowo do zakupu dołączane są wybrane akcesoria, m.in. okrągła szczotka, która modeluje włosy i dodaje im spektakularnej objętości (a korzystanie z niej jest bardzo komfortowe). Taki zestaw to idealny pomysł na świąteczny czy urodzinowy prezent. 

Materiały prasowe

Suszarka do włosów Dyson Supersonic™: stwórz błyskawiczną fryzurę

Materiały prasowe

 

Suszarka Dyson Supersonic™ zachwyca swoją wydajnością i... szybkością! Dzięki niej w kilka chwil wysuszysz swoje pasma np. tuż przed ważnym, porannym spotkaniem. Jest bardzo poręczna, dedykowana wszystkim rodzajom włosów, jest też cichsza od reszty modeli. Co więcej – ta wersja inteligentnie kontroluje temperaturę i chroni włosy przed uszkodzeniami (mierzy temperaturę wydmuchiwanego powietrza aż 40 x na sekundę, momentalnie odpowiednio ją regulując). Inteligentny system kontroli temperatury sprawia, że włosy nie są zniszczone i zachowują swój piękny blask. 

Suszarka do włosów Dyson Supersonic™ w wersji Niebieski/Pudrowy Róż jest dostępna w cenie 2099 zł w oficjalnych sklepach Dyson oraz na stronie Dyson.pl.


Multistyler Dyson Airwrap™: wymarzone loki i fale są na wyciągnięcie ręki

Materiały prasowe

Multistyler Dyson Airwrap™ został udoskonalony, aby uczynić stylizację włosów jeszcze szybszą i łatwiejszą. To urządzenie pomoże ci kręcić, falować, wygładzać oraz suszyć włosy. Stworzysz dzięki niemu naturalną, elegancją fryzurę (idealną na co dzień albo na ważne wyjście). 

Funkcja inteligentnej kontroli temperatury Dyson sprawia, że stworzysz pożądaną fryzurę przy wykorzystaniu niższych temperatur (co oczywiście chroni włosy przed ewentualnymi uszkodzeniami termicznymi).

Silnik cyfrowy Dyson pomaga stworzyć zjawisko znane efektem Coandy. Silnik generuje bowiem moc, która jest potrzebna do stworzenia potężnego strumienia powietrza o dużej szybkości. Ten przepływa po powierzchni końcówek dołączanych do multistylera Dyson Airwrap™. Różnica ciśnień powoduje, że strumień powietrza przylega ściśle do powierzchni. Specjaliści ds. aerodynamiki z firmy Dyson odnaleźli sposób na wykorzystanie tego efektu do stylizacji włosów... to wszystko bez użycia nadmiernej temperatury.

Multistyler Dyson Airwrap™ możesz uzupełnić o wybrane końcówki (dopasowane do rodzaju i długości włosów oraz ulubionych stylizacji). Multistyler Dyson Airwrap™ w wersji Niebieski/Pudrowy Róż jest dostępny w cenie 2899 zł w oficjalnych sklepach Dyson oraz na stronie Dyson.pl


Prostownico-lokówka Dyson Corrale™: gwarancja gładkich i lśniących pasm 

Materiały prasowe

Prostownico-lokówka Dyson Corrale™, podobnie jak wyżej opisane urządzenia, także dedykowana jest wszystkim rodzajom włosów. Jak widać, sprzęty od marki Dyson sprawdzą się u każdego! Wykorzystane w niej elastyczne płytki równomiernie rozprowadzają ciepło i napięcie. To sprawia, że do wymarzonej stylizacji wcale nie musisz używać wysokich temperatur.

Prostownico-lokówka Dyson Corrale™ jest urządzeniem bezprzewodowym (tak, możesz korzystać z niej w każdej sytuacji!), a przy tym świetnie sprawdza się u osób, które pragną dbać o włosy, ograniczając uszkodzenia spowodowane użyciem wysokiej temperatury, ale nie chcą rezygnować ze świetnych efektów. 

Pssst, prostownico-lokówka Dyson Corrale™ może pracować w 3 określonych temperaturach. Ma wbudowany platynowy czujnik, który dokonuje pomiaru temperatury aż 100 razy na sekundę! Czujnik przekazuje informacje do mikroprocesora, a następnie ten odpowiednio steruje systemem nagrzewania, aby utrzymać pożądaną temperaturę.

Prostownicę-lokówkę Dyson Corrale™ w wersji Niebieski/Pudrowy Róż kupisz w cenie 1999 zł w oficjalnych sklepach Dyson oraz na stronie Dyson.pl