Doda wyszła za mąż! Rabczewska pokazała na Instagramie zdjęcie dłoni i obrączek, informując fanów, że wzięła ślub. Obserwatorzy Dody nie kryją zaskoczenia. I nic dziwnego - do tej pory nikt nie słyszał o tym, aby Doda była zakochana czy miała partnera, a co dopiero plany na wyjście za mąż. Przypomnijmy, że gwiazda nie ma zbyt dużego szczęścia w miłości. Po jej zaangażowaniu w związek z Nergalem i pomoc w walce z jego chorobą (białaczką), okazało się, że ukochany, kiedy tylko wyzdrowiał, postanowił się od niej odwrócić. Niezbyt szczęśliwie zakończył się też ostatni związek Dody z Emilem Haidarem, z którym spotkała się nawet w sądzie.. U czyjego boku odnalazła w końcu miłość? Kim jest mąż Dody? Gdzie i kiedy wzięła ślub? Dlaczego trzymała wszystko w tajemnicy? SPRAWDŹ PONIŻEJ

Doda wyszła za mąż!

ZOBACZ: EMIL STĘPIEŃ kim jest mąż Dody? Wiek, Instagram, producent

Doda wyszła za mąż za Emila Stępnia. I chociaż do tej pory wokalistka utrzymywała, że z producentem filmowym łączy ją tylko przyjaźń, jak widać ich uczucie przerodziło się w coś więcej. Doda dodała na Instagramie zdjęcie obrączek, do którego dołączyła wymowny opis. Zdjęcie polubiło ponad 55 tysięcy osób!

Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddalam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w siłę z dala od mediów... ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!! KOCHAM GO!

Liczymy, że gwiazda odsłoni rąbka tajemnicy i pokażę nam, jak wyglądała jej suknia ślubna w pełnej krasie.

Ślub Dody i Emila Stępnia

Doda i Emil Stępień wzięli ślub w Marbelli w Hiszpanii. Doda ma tam jedną ze swoich posiadłości. Na ten moment wiadomo tylko tyle, że Doda wyszła za mąż w sobotę, 14 kwietnia, a na uroczystości pojawiła się rodzina i najbliżsi przyjaciele pary. To pierwszy ślub kościelny Doroty Rabczewskiej, która ma za sobą już jedno małżeństwo - z Radosławem Majdanem. Doda poszła do ślubu w klasycznej białej sukni z koronki i tiulu oraz w tradycyjnym welonie.

Doda w sobotę wieczorem opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie, prosto z zaślubin, pod którym napisała:

W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu, miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego... Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok, ale na opowieść, jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje, by ukryć to do samego końca, przyjdzie czas. Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie się proszę moim szczęściem.

Doda, życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze! Gratulacje!

Zobacz także: