Doda wzięła ślub 14 kwietnia w Hiszpanii. Mężem Dody jest Emil Stępień, biznesmen i producent filmowy. Para zaręczyła się latem rok temu, ale zarówno ich zaręczyny, jak i ślub były zachowane w największej tajemnicy. A jak się okazuje, Doda i Emil wzięli TRZY śluby! Pierwszy z nich odbył się już dwa tygodnie temu w Ciechanowie. Doda w specjalnym wpisie podziękowała urzędnikom z jej rodzinnego miasta za to, że dochowali tajemnicy i nie powiedzieli nic mediom. Kolejne śluby Dody i Emila miały miejsce w hiszpańskiej Marbelli. Dwie ceremonie zaślubin poprowadzili księża z zakonu z Sandomierza. Rabczewska zaprosiła na tę wyjątkową uroczystość tylko swoich najbliższych - oczywiście ukochanych rodziców, najlepszego przyjaciela, Dżagę, a także swoją stałą ekipę, która asystuje jej podczas każdego koncertu czy innego wydarzenia medialnego. A jak wyglądała Doda na swoim ślubie? Zobaczcie w GALERII!

Trzy śluby Dody

Doda i Emil Stępień wzięli ślub cywilny w Ciechanowie oraz najwyraźniej dwa śluby kościelne w Hiszpanii. Doda sama poinformowała o swoich "trzech małżeństwach" na Instagramie. Wiemy na pewno, że w Marbelli odbyły się dwie ceremonie ślubne. Dorota Rabczewska wyjaśniła też swoim fanom, dlaczego ukrywała swój nowy związek i nie przyznawała się do tego, że jest zakochana w Emilu:

Pytacie mnie czemu ukrywałam swój związek tyle czasu. Bo chciałam dać czas w końcu sobie. Chciałam pierwszy raz, odkąd 20 lat temu stałam się osobą publiczną, móc przezywać rodzące się uczucie nie na oczach wszystkich. Dać mu szansę, żeby rodziło się w spokoju i bez pośpiechu. Żeby przeżyło. Dać mu szansę, żeby rosło z dala od mediów, plotek, hejtu i ciekawskich życzących źle i moich starych błędów. Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana NAPRAWDĘ.

Okazało się, że Doda, zrażona czterema nieszczęśliwymi związkami, w końcu znalazła tę jedyną, prawdziwą miłość. Przypomnijmy, że pierwsze małżeństwo Dody z Radosławem Majdanem skończyło się rozwodem.

ZOBACZ TEŻ: Kim jest Emil Stępień, mąż Dody? Sprawdź, co o nim wiemy!

ORAZ: Suknia ślubna Dody. Ile kosztowała? FORTUNĘ!

Medialny związek Rabczewskiej z Adamem "Nergalem" Darskim zakończył się tuż po tym, jak Doda zaangażowała się w akcję promocji oddawania szpiku kostnego. Później fiaskiem zakończył się jej związek z tancerzem i choreografem Błażejem Szykowskim, a zaręczyny z Emile Haidarem zostały zerwane w atmosferze skandalu. Byli narzeczeni zamiast przed ołtarzem spotkali się... w sądzie.

Teraz, po wielu sprawdzianach i doświadczeniach, które zbliżały mnie do męża, wiem, że dam radę przezwyciężyć wszystko.  I choć chciałoby się w końcu wykrzyczeć całemu światu: "Jestem szczęśliwa! Kocham i jestem kochana", to wiem, że moja praca nie jest przyjaznym środowiskiem dla uczuć.

Kochani fani! Spełniły się wasza życzenia dla mnie. Znalazlam prawdziwą miłość zbudowaną na początku tylko na przyjaźni, szacunku, lojalności i zaufaniu. Właśnie dlatego je ukrywałam - wybaczcie mi, ale było warto ;)

Dziękuje wszystkim, którzy dotrzymali tajemnicy i do końca nie pisnęli słówka ;) Chociażby Pani z urzędu miejskiego w Ciechanowie, która udzielała nam ślubu tygodnie temu! Księżom z zakonu z Sandomierza za dwie piękne uroczystości. Dziękuje za piękną suknię @berta i tygodnie przymiarek w Madonna Fashion w Warszawie.

Dziękuje moim gościom za niezapomniany i piękny weekend. Dla fanów szykuje niezwykłą niespodziankę, a póki co dziele się z Wami moim sercem.

Doda i Emil Stępień zaprosili swoich gości do luksusowego kompleksu hotelowego w Marbelli. Zobaczcie, w jakich luksusach odbyła się ceremonia>> Tam para zorganizowała też swoje poprawiny.

Zobacz także: