Być może zatrzymaliście się na etapie jej związku z Radosławem Majdanem albo Nergalem. Podpowiemy, że po nich Doda spotykała się także z Błażejem Szychowskim i Emilem Haidarem, z którym jeszcze w ubiegłym roku toczyła głośną sądową batalię. Z kim więc jest teraz? Na to pytanie jeszcze chwilę temu nie byli w stanie odpowiedzieć nawet jej najwierniejsi fani. Była wokalistka zespołu Virgin skrzętnie chowała sferę uczuć, nie obnosiła się z nową miłością w mediach i ani razu nie potwierdziła, że ponownie się zakochała. Aż do dziś! Na swoich mediach społecznościowych opublikowała niedawno zdjęcie (znajdziecie je poniżej), na którym widać dwie splecione ze sobą ręce z założonymi obrączkami. Opis pod nim nie pozostawia wątpliwości – Doda wyszła za mąż!

Kim jest mąż Dody? Zobaczcie zdjęcia ze ślubu

Kochani , z radosnym sercem informuje Was jako pierwsza :wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu moge powiedzieć ,ze osoba ,której oddalam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie moj ukochany i przyjaciel.Ta mieszanka stala się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów...ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!!KOCHAM GO!

Choć początkowo nie wspomniała ani imienia ani nazwiska swojego ukochanego, wszystko wskazywało na to, że jej wybrankiem jest Emil Stępień. To jego właśnie wielokrotnie nazywała przyjacielem, nigdy jednak nie potwierdziła, że łączy ich coś więcej. Od dawna polskie media rozpisywały się, że ta relacja mogła przerodzić się w prawdziwe uczucie – para często była widywana razem, spędzała ze sobą wakacje. I jak to często bywa z plotkami, było w nich trochę prawdy. Przypuszczenia potwierdziła sama Doda - jej mężem został Emil Stępień. Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie drugie zdjęcie (również znajdziecie je poniżej) ze ślubu, gdzie widać ją w białej sukni w towarzystwie ukochanego. W opisie zdradziła więcej szczegółów dotyczących wydarzenia. Po pierwsze, ceremonia miała miejsce dzisiaj 14 kwietnia 2018, w miejscowości Marbella w Hiszpanii, którą świeżo upieczona panna młoda nazwała swoim drugim domem. Po drugie, wiadomo, że był to ślub kościelny (z Radosławem Majdanem zawarła wyłącznie cywilny). Rabczewska raz jeszcze podkreśliła, że świadomie trzymała wszystko w tajemnicy, z dala od mediów. Swoim fanom obiecała, że niebawem opowie im zdecydowanie więcej.


W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii,moim drugim domu miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub.Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego ,mądrego , bezinteresownego i oddanego... Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok ale na opowieść jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje by ukryć to do samego końca ,przyjdzie czas.Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie sie prosze moim szczęściem.


Wciąż jednak zastanawiacie się, kim jest mąż Dody? Podpowiadamy - to producent filmowy i partner biznesowy piosenkarki. Na swoim koncie ma m.in. pracę nad obrazem Pitbull: Ostatni Pies w reżyserii Władysława Pasikowskiego, w którym zagrała Dorota Rabczewska.

Choć tabloidy wielokrotnie nie oszczędzały obojga, my trzymamy kciuki i życzymy wszystkiego dobrego młodej parze. Gratulacje!

Zobacz także: Ola Kuligowska, finalistka „Top Model” wyszła za mąż! Zobaczcie zdjęcia >>>